Dorost vstoupí do jarní části souboji s brněnskými celky

Dorost vstoupí do jarní části souboji s brněnskými celky

(19.03.2015) Třinečtí muži a junioři již mají v jarní polovině sezony odehráno několik mistrovských utkání. Mládežnická mužstva si musela na své jarní premiéry počkat až do druhé půlky března. Dorostenci se dočkají již tento víkend. Zatímco devatenáctka přivítá v sobotu na umělce Spartu Brno, mladší dorostenci poměří v moravské metropoli síly s věhlasnějším brněnským týmem, Zbrojovkou. Žáci rozehrají jarní část o týden později.

Kategorie: Dorostenci

Starší dorostenci do 19 let přezimovali v klidném středu tabulky na 7. místě. Svěřenci trenéra Sostřonka v posledním podzimním zápase zvítězili v Šumperku, závěr zimní přípravy se jim však výsledkově zrovna nevydařil. V prvním jarním zápase přivítají Spartu Brno a budou favority. Vždyť sparťané nasbírali na podzim jen devět bodů, což je o jedenáct méně než Třinec, a v pořadí jim patří 12. příčka, dvě pozice nad poslední Líšní. Na podzim Slezané v Brně zvítězili 2:0. Na jejich jarní premiéru jste zváni, utkání začne v sobotu 21. března na umělé trávě od 14:00.

U19: FK FOTBAL TŘINEC - FC Sparta Brno

Sobota 21.3., 14:00, UT Lesní

Sedmnáctka uhrála na závěr podzimu důležitou remízu v Opavě, díky které nakonec postoupila mezi devět nejlepších týmů. Devítka nejúspěšnějších si to na jaře rozdá ve své skupině A, dalších devět mužstev se střetne ve skupině B. Třinečtí zahájí jarní část, v níž se budou střetávat s moravskoslezskou špičkou, na horké půdě Zbrojovky Brno. Zbrojovka se na konci podzimu stala půlmistrem a v září Třinec doma přehrála 3:0. Za celý podzim ztratili Jihomoravané pouhý bod za remízu se Zlínem, na začátek pro třineckou partu kouče Hrazdílka tedy nic lehkého. V sobotu 21. března odstartuje utkání na brněnské umělé trávě v 15:00.

U17: FC Zbrojovka Brno - FK FOTBAL TŘINEC

Sobota 21.3., 15:00, UT Brno

Mladší dorostenci do 16 let se svým umístěním na 14. místě po podzimu spokojeni nebyli, ale o rok starší kolegové jim svými výsledky zajistili postup mezi devítku nejlepších do skupiny A. Cenná remíza v Opavě na konci podzimní části snad naznačila lepší zítřky a naději do bojů s těmi nejlepšími. Prvním jarním soupeřem fotbalistů, jež vede trenér Procák, bude Zbrojovka Brno. Brňané na podzim obsadili 5. pozici, získali o sedmadvacet bodů více než Třinec a doma porazili šestnáctku zpod Javorového 4:0. Favoritem budou i v sobotu 21. března na domácí umělé trávě od 17:00, ale úvodní souboje bývají vždy nevyzpytatelné a stát se může všechno.

U16: FC Zbrojovka Brno - FK FOTBAL TŘINEC

Sobota 21.3., 17:00, UT Brno

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U12: Ani třígólový náskok na výhru nestačil

Utkání vypadalo slibně pro třinecké mužstvo od prvních minut. Skóre otevřel Adam Babilon již v šesté minutě a ani ne po dvaceti minutách hry vyhrávala Hrazdílkova družina 3:0. Bohužel se tento náskok nepodařilo hochům udržet. Frýdek celé utkání otočil a zvítězil na domácí půdě Třince 5:3.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál