Miroslav Ceplák: Nezasloužili jsme si vyhrát

Miroslav Ceplák: Nezasloužili jsme si vyhrát

(17.08.2010) Třetí kolo druhé ligy nabídlo souboj Třince a Vlašimi. Na stadionu Rudolfa Labaje svítily po devadesáti minutách na ukazateli skóre dvě nuly. Jedním z nejaktivnějších hráčů v bílých dresech byl tentokrát záložník Miroslav Ceplák, kterého jsme požádali o zhodnocení remízového klání.

Mirku, jak zní tvůj komentář k bezbrankové plichtě s Vlašimi?

Byl to těžký zápas, jelikož Vlašim hrála přesně to, co jsme očekávali. Kvalitně bránili a spoléhali na rychlé brejkové situace. Myslím, že jsme si dnes asi nezasloužili vyhrát. Vlašim několikrát zahrozila a můžeme děkovat Lipovi, že uhasil ty nebezpěčné šance soupeře.

Jaké byly instrukce trenérů v poločasové přestávce. Přece jen se zdálo, že v první půli Vlašim až příliš snadno dokáže přelstít třineckou obranu...

V kabině jsme si jasně řekli, že musíme stále hrát ze zabezpečené obrany a snažit se hlavně neinkasovat. Stále jsme věřili, že druhá půle bude z naší strany lepší a dokážeme soupeře porazit. Nepovedlo se, ale proti nám byl opravdu dobrý rival. Vlašim má hodně hráčů s ligovými zkušenostmi a to se musí někde projevit.

Kde osobně spatřuješ příčiny trápení v koncovce? Tři zápasy a jediný gól na kontě je špatná bilance...

Tohle je opravdu složitá otázka. Jsou chvíle, kdy vám vychází všechno na co šáhnete a občas nedáte gól ani z vyložených šancí. Momentálně jsme v herní křeči. Na tréninku poctivě pracujeme na souhře a gólové efektivitě, ale v zápase to nedokážeme prodat.

Další zápas vás čeká v pátek, kdy jedete na hřiště pražské Dukly. Jaký recept by mohl platit proti domácím favoritům?

Taktika by mohla být obdobná s jakou k nám přijela Vlašim. Poctivá defenziva a spoléhat na přečíslení a rychlé protiútoky. Pevně doufám, že ten střelecký půst prolomíme a dovezeme z Prahy nějaký bod.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Fotbalový Třinec snížil odměny. Všichni na škrty přistoupili, jsme na jedné lodi, těší šéfa Karla Kulu

Sílící pandemie zákeřného koronaviru vzbuzuje v Karlu Kulovi, generálním manažerovi Fotbalu Třinec, skepsi. Třinecký klub přijal nezbytná úsporná opatření a jeho šéf se obává, že fotbalové soutěže v České republice, potažmo i jinde, se už na jaře nejspíše nerozběhnou.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál