V pátek na Julisce

V pátek na Julisce

(19.08.2010) Netradičně v pátek odehrají Třinečtí fotbalisté 4. kolo II. fotbalové ligy. Místem zápasu bude pražská Juliska a soupeřem slavná Dukla. Nyní už bez hráčů jako Masopust, Nehoda, či Netolička, i přesto to bude hodně kvalitní soupeř. Utkání začíná v 17 hodin.

FK DUKLA PRAHA

Pražanům se vydařil vstup do soutěže. Ve třech zápasech dokázali vybojovat sedm bodů. Hráči z hlavního města dokázali na úvod zvítězit v nebezpečné Čáslavi, aby tři body z venku potvrdili v domácím prostředí v utkání s adeptem na postup z Jihlavy. První body ztratili minulý víkend v souboji neporažených celků v Karviné, kde s domácími horníky remizovali 1:1. "Odehráli jsme velmi kvalitní zápas, byl jsem spokojen s prvním poločasem až na první minutu, kdy domácí mohli vstřelit branku, ale pak jsme měli zápas pod kontrolou a měli jsme příležitosti ke vstřelení branky. Ve druhém poločase byli domácí lepší, nabízeli jsme domácím šance a z jedné z nich vstřelili gól. Jsem rád, že jsme šli za vyrovnáním a nakonec jsme to dokázali," zhodnotil zápas v Karviné trenér Luboš Kozel.

Ten může být s úvodem soutěže spokojen. Třetí příčka jeho mužstva a sedm získaných bodů dává naději k bojům v první polovině tabulky tak jako v předchozích dvou letech. Velkým nebezpečím žlutočervených je Afričan Chigou, jenž za tři zápasy dokázal vstřelit už čtyři góly.

Poslední zápas

MFK OKD KARVINÁ - FK DUKLA PRAHA 1:1 (0:0)

Branky: 70. Ficek - 87. z penalty Chigou. Rozhodčí: Jech - Peřina, Urban. Žluté karty: Mišinský - Hanousek. Počet diváků: 1960.

Dukla: Rada - Hašek, Vorel, Šmíd, Mičic - malý (90. Kučera), Šiml, Hanousek - Svatonský (68. Přeučil), Chigou, Berger (79. Vrána). Trenér: Luboš Kozel.

FK FOTBAL TŘINEC

Zatímco Dukla vstřelila ve třech zápasech šest branek, Třinečtí se zmohli pouze na jedinou. Díky ní dokázali v prvním kole zvítězit nad Hlučínem 1:0. Od té doby vyšli dvakrát střelecky na prázdno. Ve Varnsfdorfu prohráli 0:2, doma s Vlašimí uhráli aspoň bod.

Jak na Duklu? To nám prozradil Miroslav Ceplák: "Taktika by mohla být obdobná s jakou k nám přijela Vlašim. Poctivá defenzíva, při které se budeme spoléhat na přečíslení a rychlé protiútoky. Pevně doufám, že střelecký půst prolomíme a nějaký bod z Prahy dovezeme." Třinečtí v posledních třech letech na Julisce neprohráli, vyjde jim to i tentokrát? Nastoupí do zápasu i dvě nové tváře třinecké kopané?

Poslední zápas

FK FOTBAL TŘINEC - FC GRAFFIN VLAŠIM 0:0

Rozhodčí: Možíš - Handlíř, Szarowski. Žluté karty: Ceplák - Broschinský, Kotyza, Krmpotič. Počet diváků: 612.

Třinec: Lipčák - Lisický. Kuděla, Chlebek, Cihlář - Malíř, Rehák, Ceplák, Joukl (78. Hanus) - Onuchukwu (82. Hupka), Doležal (46. Karlík). Trenér: Zdeněk Dembinný.

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

96/97 DUKLA - TŘINEC 2:0 (0:0) Knoflíček, Koloušek
96/97 TŘINEC - DUKLA 0:3 (0:1) Koloušek 2, Pučelík
07/08 DUKLA - TŘINEC 0:1 (0:1) Rodrigues
07/08 TŘINEC - DUKLA 1:0 (0:0) Chlebek
08/09 TŘINEC - DUKLA 0:1 (0:1) Zelenka
08/09 DUKLA - TŘINEC 1:1 (1:1)
Kolomazník - Szmek

09/10 DUKLA - TŘINEC 0:1 (0:0)
Branka:
87. Doležal. Rozhodčí: Drábek. Žluté karty: Hanousek - Ceplák, Hrdlovič. Počet diváků: 342.

Dukla: Svoboda - Pospíšil, Kučera, Vorel, Hašek - Malý, Hanousek (69. Svatonský), Berger - Kulvajt - Vrána, Chigou (60. Kokoška). Trenér: G. Bittengel.
Třinec: Lipčák - Hrdlovič, Chlebek, Kuděla, Martinčík - Malíř, Hanus (66. Stýskala), Ceplák, Eismann - Matůš (71. Onuchukwu), Szmek (79. Doležal). Trenér: J. Neček.

09/10 TŘINEC - DUKLA 1:2 (1:1)
Branky:
38. Malíř - 8. Hašek, 58. Šiml. Rozhodčí: Býma - Dobrovolný, Adámková. Žluté karty: Maroši - Svatonský. Počet diváků: 620.

Třinec: Lipčák - Hrdlovič, Hupka, Kuděla, Byrtus - Malíř, Ceplák (70. Hanus), Maroši, Eismann - Szmek (81. Doležal), Joukl (46. Onuchukwu). Trenér: Jiří Neček.
Dukla: Rada - Pospíšil (81. Šmíd), Kučera, Vorel, Mičic - Malý (88. Hanousek), Gedeon, Šiml - Hašek, Chigou, Svatonský (72. Antipov). Trenér: Luboš Kozel.
 

ZAJÍMAVOSTI

- Utkání můžete sledovat nejen pomocí onlajnu, ale také videopřenosem. Ten se nachází na serveru sport.cz. Odkaz zde.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Fotbalový Třinec snížil odměny. Všichni na škrty přistoupili, jsme na jedné lodi, těší šéfa Karla Kulu

Sílící pandemie zákeřného koronaviru vzbuzuje v Karlu Kulovi, generálním manažerovi Fotbalu Třinec, skepsi. Třinecký klub přijal nezbytná úsporná opatření a jeho šéf se obává, že fotbalové soutěže v České republice, potažmo i jinde, se už na jaře nejspíše nerozběhnou.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál