Blahopřání oslavenci

Blahopřání oslavenci

(21.07.2015) Čtyřicáté narozeniny dnes slaví čerstvý trenér třinecké juniorky Martin Zbončák. Klub FK Fotbal Třinec mu do dalších let přeje mnoho úspěchů nejen ve sportu, ale i v životě.

Martin Zbončák je naším odchovancem, za dvanáct let prošel téměř všemi kategoriemi. V roce 1995 zamířil na vojnu do Znojma, o rok později už kopal v dresu prvoligového Brna. Za Lužánkami strávil pět let.

Vrchol kariéry dosáhl v následujících letech. V roce 2002 zvedl nad hlavu mistrovský titul v barvách libereckého Slovanu, o rok později ten sám pocit zažíval s pražskou Spartou.

K prvnímu zahraničnímu angažmá vycestoval do ruského Dynama Moskva, které trénoval Jaroslav Hřebík. Kromě Ruska působil i v řeckém Iraklisu Soluň.

Po Slavii a Mostu se v roce 2009 vrátil do Třince na pomoc k záchraně. To se povedlo, ale další léta již trávil v Praze.

Domů do Třince se vrátil až v roce 2013, kdy se stal asistentem trenéra Hajného. Jako asistent pomáhal také Karlovi Kulovi a Markovi Kalivodovi. V novém ročníku bude společně s Lubomírem Vaškem vést třineckou juniorku.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 17:00
FK Fotbal Třinec
FK Pardubice