V generálce proti Slovácku

V generálce proti Slovácku

(17.07.2015) Třinečtí fotbalisté se o víkendu vrátí na místo, kde sehráli svou poslední generálku na start nové sezony. Na stadionu Miroslava Valenty se střetnou s týmem vedeným trenérem Svatoplukem Habancem. Utkání proti 1. FC Slovácko začíná v 17:00 hodin.

Ve středu tým trenéra Marka Kalivody zkoušel novinky v přípravném utkání na stadionu v Katovicích. „Bylo vidět, že můžeme hrát kombinační fotbal. Bohužel nám skřípala finální fáze, tak jako v utkání proti Baníku Ostrava. Musíme dál pracovat. Soupeř nám ukázal, jak dát ze dvou centrů dva góly,“ hledal pozitiva i negativa na středečním výkonu kouč Třince.

V sobotu už moc možností na zkoušení mít nebude. „V Katovicích jsme hráli naposledy na dvě poloviny. V Hradišti si většina hráčů zahraje víc jak poločas,“ prozradil o sobotním utkání trenér Kalivoda.

Zatímco Třinec hrál v přípravě převážně s výkonnostně lepšími celky, Slovácko si vybralo do přípravného období celky trochu slabší celky. V soubojích s Novým Městem, Znojmem, Karvinou, Košicemi, Eindhovenem, Trenčínem a Senicí urvalo čtyři vítězství, jednu remízu a dvě porážky. Pro Slovácko je duel s Třincem posledním před úvodním kolem nejvyšší soutěže, ve kterém přivítají doma pražskou Duklu.

Pokud chcete navštívit poslední přípravné utkání Třince a Slovácka a chcete vidět bitvu třineckého týmu proti účastníkovi první ligy, pak zavítejte na slovácký stadion. Vstupné na toto utkání činí 50 Kč.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Marián Krajčovič slaví sedmdesátiny

Sedmdesáté narozeniny dnes slaví někdejší třinecký fotbalista Marián Krajčovič. K dlouhému zástupu gratulantů se připojuje rovněž třinecký fotbalový klub s přáním pevného zdraví a mnoha úspěchů v osobním životě.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2021 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál