Změna na trenérském postu

Změna na trenérském postu

(19.07.2015) Vedení klubu FK Fotbal Třinec oznamuje změnu trenéra v mužské kategorii. Klub vyhověl žádosti pana Marka Kalivody o uvolnění z funkce. Novým trenérem druholigového týmu se stane Radim Nečas. Roli asistenta bude plnit Nečasův bývalý spoluhráč a dosavadní trenér juniorky Kamil Papuga. Martin Zbončák vytvoří trenérskou dvojici s Lubomírem Vaškem u juniorského týmu. Jakub Kafka a Czeslaw Kolodziej pokračují ve svých funkcích u A-mužstva.

„Pan Kalivoda dostal pracovní nabídku v blízkosti svého domova. Po roce a půl stráveném v Třinci bez rodiny nás požádal o uvolnění z funkce. Vzhledem k tomu, že se nám podařilo najít náhradu, rozhodli jsme se jeho žádosti vyhovět. Jménem celého klubu bych mu tímto chtěl veřejně poděkovat za odvedenou práci a popřát mnoho úspěchů v novém působišti,“ uvedl generální manažer Karel Kula.

Pondělní odpolední trénink už povede nový trenér Radim Nečas. Bývalý vynikající hráč a čtyřnásobný český reprezentant zahájil svou trenérskou kariéru jako asistent v Liberci. Působil také v Čáslavi, u mládeže Slavie, v Senici, České Lípě a na jaře vedl jako hlavní trenér druholigové Táborsko.

Prvním zápasem nového trenéra bude pohárové utkání na hřišti Nového Jičína, které se uskuteční v sobotu 25. července od 17 hodin. Na toto utkání vás srdečně zveme.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 17:00
FK Fotbal Třinec
FK Pardubice