Léto s fotbalem hřálo fotbalová srdce

Léto s fotbalem hřálo fotbalová srdce

(23.07.2015) Po šesté v řadě zavítala akce Prázdniny v 3nci na fotbal. Zhruba stovka dětí v parném dopoledni zazářila svým uměním a úsměvem na několika připravených stanovištích.

Akce se zúčastnily nejen děti školního, ale i předškolního věku. Malí i velcí čelili fotbalovým nebo pohybovým překážkám, které zdolávali s obrovskou vervou, aby se na konci zkoušky mohli radovat s dohlížejícími dorosteneckými fotbalisty.

Ani letos na akci nechyběli hráči A-mužstva. Ti si po výživném tréninku ještě přidali v zápasech s těmi nejmenšími, navíc mezi tím stačili uspokojovat žadatele o autogram.

Do dovednostních soutěží se zapojili také klienti denního stacionáře Radost, kteří jsou stálými účastníky fotbalového dne již od prvního ročníku. Připravené fotbalové nástrahy zdolávali na výbornou a v některých případech byli i motivsčním článkem pro ostatní účastníky.

Na závěr je možné říci, že 23. červenec 2015 se zapsal mezi vydařené dny třineckého fotbalu. Spousta účastníků opouštěla trávník s velkou spokojeností a úsměvem, což je základním cílem pořadatelů.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál