První překážka v Poháru FAČR: Nový Jičín

První překážka v Poháru FAČR: Nový Jičín

(24.07.2015) Letní příprava je u konce, v sobotu odpoledne začne pro třinecké fotbalisty soutěžní část. V rámci prvního kola Poháru FAČR se střetnou s divizním Novým Jičínem. Utkání začíná v 17:00 na stadionu v Novém Jičíně.

Třinecké těsně před zápasem na Slovácku opustil útočník Tomáš Dočekal. Vedení klubu se podařilo s mistrovskou Plzní dojednat příchod Daniela Černého, druhého nejlepšího střelce loňského ročníku Juniorské ligy.

Kromě něj může třinecké družstvo posílit ještě jeden útočník, ale jeho přesun pod Javorový do pátečního odpoledne vyřešen nebyl a proto nad jeho startem v pohárovém utkání visí velký otazník.

Sobotní duel v Novém Jičíně bude pro trenéra Radima Nečase prvním a zároveň posledním utkáním před startem nového ročníku Fotbalové národní ligy, přesto je pohárová soutěž velice ceněnou soutěží a důležitý je rovněž i úspěch v úvodním kole.

Na Třinec čeká sedmý celek loňského ročníku divizní skupiny „E“. V kádru soupeře můžeme najít i několik zajímavých jmen, například bývalého opavského útočníka Radovana Lokšu, nebo třineckého obránce Martina Švece.

Družiny Třince a Nového Jičína se v poháru nestřetnou poprvé. Naposledy se oba celky potkaly před dvěma lety a pro domácí to dopadlo velice špatně, protože muž zápasu Josef Čtvrtníček zaznamenal za 90 minut hry čtyři góly a dvě asistence. Díky němu Třinec zvítězil 6:1 a postoupil do druhého kola, kde na něj čekal Frýdek-Místek.

Letos na úspěšného z dvojice Nový Jičín – Třinec čeká lepší z dua Hodonín – Prostějov. Domácí celek vede bývalý trenér mistrovského Baníku Ostrava František Komňacký. V dresu Prostějova vystupuje bývalý třinecký útočník Petr Nekuda.

Třinecký fanklub pořádá na toto utkání zájezd. Cena zájezdu činí cca. 250 Kč. Sraz v hospodě Banketka je ve 13 hodin, v 13:22 odjíždí vlak ze stanice Třinec – Centrum. Věříme, že nás přijdete v hojném počtu podpořit.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Dnes do Třince dorazí lídr soutěže z Pardubic

Proti Sokolovu se fotbalisté Třince na jaře podruhé radovali ze tří bodů. Jejich trenér Svatopluk Habanec byl po vítězství v poměru 2:1 spokojen. Dnes od 17.00 hodin jeho tým nastoupí proti Pardubicím.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 17:00
FK Fotbal Třinec
FK Pardubice