Trenér Nečas: Máme týden na to, abychom zlepšili nedostatky

Trenér Nečas: Máme týden na to, abychom zlepšili nedostatky

(27.07.2015) Třinečtí mají první překážku v pohárovém boji za sebou. V Novém Jičíně si vedli celkem hladce, divizního soupeře kromě jedné střely k ničemu nepustili a sami nasázeli pět gólů.

Zdálo by se, že trenér Radim Nečas odejde z utkání zcela spokojen, ale i na vysokém vítězství dokázal najít negativa. „Myslím si, že to byl povinný postup. Výsledek je opticky dobrý, ale na můj vkus tam bylo dost chyb. Hodně jsme ztráceli míče ve středu hřiště. Gólů mohlo být více, ale ve finální fázi se nám někdy až nedařilo,“ hledal vady na třineckém vystoupení.

„Utkání nám umožnilo vidět hráče v ne mistrovském, ale v nějakém složitějším zápase, kde o něco jde. Ještě máme týden na to, abychom zlepšili některé nedostatky,“ upozornil nový lodivod slezského klubu.

Tomu v sobotu chyběla dvojice nováčků Daniel Černý - Lukáš Salachna. „Já bych neřekl, že chyběli. Ať naskočí jakýkoliv hráč, tak musí prokázat svou kvalitu. Hráli jiní a museli ukázat, co v nich je.“

Jak se jejich výkon projeví na sobotní sestavě proti béčku Olomouce, to uvidíme. Každopádně již teď můžeme slíbit, že pokud navštívíte sobotní utkání a zakoupíte si zpravodaj, dočtete se více o novém kouči a jeho pohledu na třinecké mužstvo.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Béčko Baníku bylo nad síly Třince

Druhý přípravný zápas se třineckým fotbalistům nezdařil, po nepřesvědčivém prvním poločase podlehli třetiligové rezervě ostravského Baníku.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2021 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál