3, 2, 1, startuje Fotbalová národní liga

3, 2, 1, startuje Fotbalová národní liga

(31.07.2015) Úvodním hvizdem rozhodčího Pavla Machálka bude zahájen nový ročník Fotbalové národní ligy na stadionu Rudolfa Labaje. Třinečtí na úvod přivítají nováčka soutěže SK Sigma Olomouc "B". Utkání začíná v 10:15.

Sponzor utkání

FK Fotbal Třinec

Náš tým prošel v letní přípravě velkou proměnou. Z loňského ročníku už nepokračuje deset hráčů, navíc po utkání se Slováckem skončil i trenér Marek Kalivoda.

Nový trenér Radim Nečas měl pouhé dva týdny a jeden pohárový zápas na nějakou změnu. První kolo Poháru FAČR (který se od dnešního dne jmenuje MOL Cup) naši fotbalisté zvládli velmi dobře a divizní Nový Jičín porazili 5:0. Hattrickem se na výhře podílel Jaroslav Málek.

Nový ročník Fotbalové národní ligy zahájí Třinec s osmičkou nových hráčů. Bližší popis naleznete v zápasovém zpravodaji, který jako v loňském ročníku bude stát 10 Kč.

SK Sigma Olomouc

Rezerva olomoucké Sigmy zavítá na stadion Rudolfa Labaje po dvou a půl letech. Na jaře roku 2013 si z třineckého stadionu odvezla tři body za vítězství 1:0. Pro Třinecké to byla první domácí porážka v ročníku, který znamenal návrat do druhé ligy. Jedinou branku vstřelil na začátku druhé půle Nešický.

Poslední vzájemné utkání pamatuje kromě trenéra Augustina Chromého také brankář Martin Blaha a trio hráčů Habusta, Rolinc a Zahradníček.

Béčko Olomouce nebude pro Třinec snadný celek. Jejich výsledky v přípravě budí respekt, hlavně vítězství 3:2 nad italským Laziem Řím, které nastoupilo v silné sestavě nabádá k obezřetnosti.

Informace k utkání

Rozhodčí

Hlavním rozhodčím sobotního zápasu bude Tomáš Machálek, prvním asistentem Pavel Peřina a druhým Valter Boček.

Vstupenky a permanentky

Před utkáním bude na pokladně možnost zakoupení permanentní vstupenky v ceně 400 a 200 Kč (zlevněná). Cena vstupenek na jednotlivé utkání zůstává nezměněná, tedy 50 Kč dospělí muži, 30 Kč důchodci a studenti. Ženy, děti do 15 let a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají vstup na utkání zdarma.

Zpravodaj

K prodeji bude i zpravodaj v hodnotě 10 Kč. V něm si můžete přečíst názory nového trenéra Radima Nečase.

Závěrem

Věříme, že si toto utkání nenecháte ujít a přijdete naše chlapce povzbudit. Budou to potřebovat!

Program 1. kola Fotbalové národní ligy

Pátek 31. července

17:00 FK Ústí nad Labem - FC MAS Táborsko

Sobota 1. srpna

10:15 FK FOTBAL TŘINEC - SK Sigma Olomouc "B"
10:15 FK Baník Sokolov - FK Pardubice
17:00 FC Graffin Vlašim - SK Dynamo České Budějovice
18:00 Slezský FC Opava - MFK Frýdek-Místek

Neděle 2. srpna

10:15 FK Slavoj Vyšehrad - 1. SC Znojmo FK

Odloženo

Utkání MFK OKD Karviná - FK Varnsdorf bylo odloženo na neurčito z důvodu hromadného infekčního onemocnění hráčů Varnsdorfu.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 17:00
FK Fotbal Třinec
FK Pardubice