První cesta vede na východ Čech

První cesta vede na východ Čech

(07.08.2015) První výjezdový zápas v rámci Fotbalové národní ligy čeká naše fotbalisty v sobotu v Pardubicích, kde s podporou fanoušků nastoupí od 10:15 proti domácímu FK.

Ve východočeském městě se setkají dva kluby vyznávající červenobílé barvy. Lepší start do sezóny měli hráči z východní části republiky, kteří v prvním utkání porazili rezervu Olomouce vysoko 5:1.

„Do zápasu jsme vstoupili vlažně, ale pak jsme pokryli střed hřiště a vytvořili jsme si spoustu šancí. Tak jsem si tu premiéru představoval,“ prozradil o vítězném utkání se Sigmou Václav Mozol.

Pardubice nevstoupily do sezóny dobře a v úvodním utkání podlehly Sokolovu na jeho hřišti 0:1. „Nepodali jsme špatný výkon, bohužel jsme neuhlídali standardní situaci a za tu pykáme,“ hledal příčinu porážky na západě Čech asistent trenéra Pardubic Jiří Krejčí.

Jeho tým bude chtít na domácí půdě vyhrát a třeba zopakovat jeden z výsledků z loňské sezóny, kdy Pardubice v obou utkáních Třinec porazily 1:0.

Proti budou naši fanoušci, kteří na sobotním utkání v Pardubicích nebudou chybět. Ti mají sraz v Nonstopu Banketka (u vlakového nádraží Třinec – Centrum) ve 4:50. Odjezd na utkání je naplánován po páté hodině ranní. Více se o tomto zájezdu dozvíte na facebookovém profilu Fans Fotbal Třinec.

Program 2. kola Fotbalové národní ligy

Pátek 7. srpna

18:00 SK Dynamo České Budějovice - Slezský FC Opava
19:00 1. SC Znojmo FK - MFK OKD Karviná

Sobota 8. srpna

10:15 FK Pardubice - FK FOTBAL TŘINEC
17:00 FC MAS Táborsko - FC Hradec Králové

Neděle 9. srpna

10:15 FK Slavoj Vyšehrad - FC Graffin Vlašim
10:15 SK Sigma Olomouc "B" - FK Ústí nad Labem
17:00 FK Varnsdorf - FK Baník Sokolov

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál