Třinecká přípravka zvítězila v Bílovci

Třinecká přípravka zvítězila v Bílovci

(02.02.2016) Třinecká přípravka do 11 let získala na turnaji v Bílovci trofej pro vítěze. Dařilo se také jejich mladším kolegům, kteří na stejném místě dokázali čtyřikrát zvítězit, bohužel na prvenství to nestačilo.

Starší přípravka U11

Turnaj v Bílovci

Třinecká přípravka do jedenácti let ovládla turnaj v Bílovci, když ani v jednom z pěti utkání nepoznala hořkost porážky a nakonec si zaslouženě odvezla pohár pro vítěze turnaje.

Výsledky Třince

Třinec – Hranice 3:1, Stará Bělá 3:1, ŠSK Bílovec 3:1, Svratka Brno 5:0, RAFK Rajhrad 2:1.

Nejlepším střelcem celého turnaje byl se šesti góly třinecký Jalovičor.

Zimní liga ve Smilovicích - 2. kolo

Další část týmu sehrála v rámci halové zimní ligy ve Smilovicích druhý turnaj. Bojovný výkon stačil pouze na polské Zabrze, které zdolala 5:3. Ve zbylých duelech třinecké mládí na soupeře nestačilo.

Výsledky Třince

Třinec – Vítkovice 3:5 (B: Morcinek 3), Karviná 0:8, Frýdek-Místek 1:8 (B: Nguyen), Sparta Zabrze 5:3 (Jež 2, Nguyen, V. Pupala, F. Pupala), Rybnik 2:5 (B: Jež 2).

Sestava Třince

Jakub Vavrač, Jakub Topiarz, Filip Pupala, Viktor Pupala, Šimon Jež, Patrik Nguyen, Michal Morcinek, Šimon Galia.

Mladší přípravka U10

Turnaj v Bílovci

Tým trenérů Poloka a Michálka se rovněž zúčastnil turnaje v Bílovci. Třinečtí hráči se se soupeři poprali velice dobře a prohráli pouze s HFK Olomouc a Uničovem. Kromě olomouckého celku zbylé týmy přehrávali. „Dík patří klukům a rodičům. Chtěl bych vyzdvihnout brankáře Gordana, Gomolu, bratry Konderlovy, Sikoru, Horniaka, Froleše a Michalka,“ prohlásil trenér Lukáš Polok.

Výsledky Třince

Třinec – Bruntál 1:1 (B: Michalek), Klimkovice 4:0 (B: Sikora, Horniak, Froleš, T. Konderla), Uničov 0:3, Studénka 7:0 (B: Legerski 2, J. Konderla 2, T. Konderla, Michalek, Horniak), Bílovec 5:1 (B: Michalek, Gordan, Sikora, T. Konderla, Horniak), HFK Olomouc 1:4 (B: T. Konderla), Rožnov p/R. 4:1 (B: Froleš 2, T. Konderla, Legerski).

Sestava Třince

Gordan, Konečný, Froleš, Sikora, T. Konderla, J. Konderla, Legerski, Gomola, Cymorek, Horniak, Michalek.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 17:00
FC Hradec Králové
FK Fotbal Třinec