Mezinárodní turnaj v Třinci

Mezinárodní turnaj v Třinci

(08.02.2016) Na konci ledna proběhl v Třinci mezinárodní turnaj mladších přípravek, kterého se zúčastnilo celkem deset družstev ze čtyř zemí. Třinecké týmy skončily na šestém a devátém místě.

Česká republika, Polsko, Slovensko a Maďarsko. Z těchto zemí přijeli zástupci do města oceli na mládežnický turnaj přípravek do 10 let. Turnaj se hrál systémem každý s každým, takže k vidění bylo celkem 90 utkání. Z prvenství se nakonec radovala Čadca, před maďarským Hatvanem. Třetí místo obsadili hráči Martina.

„Chtěli jsme dát příležitost všem svým svěřencům, proto jsme stvořili dvě družstva. Velký dík patří trenérům třineckých přípravek za bezproblémový průběh turnaje a manželům Stryjovým za pomoc při časomíře. S turnajem jsem byl spokojen a určitě i nadále budeme v těchto akcích pokračovat,“ prohlásil šéftrenér přípravek Zdeněk Cieslar.

Výsledky Třince

Bílá: Hatvan „1“ 3:0, Hatvan „2“ 0:1, Čadca 0:3, Vítkovice 2:0, Frýdek-Místek 0:2, Jastrzębie 1:2, Martin 1:3, Tychy 2:1, Třinec „červená“ 1:1 – 9. místo.

Červená: Hatvan „1“ 1:1, Hatvan „2“ 0:3, Čadca 0:2, Vítkovice 0:4, Frýdek-Místek 1:4, Jastrzębie 1:1, Martin 0:5, Tychy 0:2 – 6. místo.

Sestavy Třince

Bílá: Vojtěch Blahut, Dominik Gomola, Ondřej Káňa, Jan Kluz, Matěj Kunský, Jakub Pilch, Jáchym Stryja, Richard Szlauer, Ondřej Walach.

Červená: Petr Cienciala, Lukáš Čmiel, Štěpán Ježowicz, Martin Kahoun, Jakub Klimek, Matěj Kubisz, Patrik Lipus, David Štelbacký, Šimon Vrška.

Fotogalerie

Fotografie z turnaje naleznete ve fotogalerii na našem webu.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 17:00
FC Hradec Králové
FK Fotbal Třinec