V sobotu proti Vítkovicím

V sobotu proti Vítkovicím

(12.02.2016) V sobotu od 14 hodin čeká na naše fotbalisty další vedoucí celek své soutěže. Do Třince přijede lídr MSFL a největší adept na postup do Fotbalové národní ligy MFK Vítkovice.

Vítkovičtí v zimní přestávce už tak nabitý kádr ještě více posílili a k dvojici ostřílených hráčů Petr Wojnar – Zbyněk Musiol přibyli další dva. Z Opavy přišli obránce David Mikula a záložník František Metelka.

Třinečtí v sobotu vyběhnou s hráči, kteří nastupovali do přípravných utkání v minulých týdnech. Jde o brankáře Adamušku a do pole pak skupina hráčů složená z Janošíka, Douglase, Tomoviče, Blanaře, Benetky a stopera Avdiče.

Bitva proti bývalému šampionovi Československa z roku 1986 se uskuteční na umělé trávě na Lesní. Pokud se utkání nebudete moci zúčastnit, můžete zápas sledovat formou textového online přenosu na webu Onlajny.com.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Třinec se postaví favorizovaným Votrokům

Dalším soupeřem Třince budou fotbalisté Hradce Králové – jednoho z aspirantů na postup do nejvyšší soutěže. Hosté povzbuzení výhrou nad Chrudimí chtějí na východě Čech překvapit.

 
 
 
Zápasový servis
 
 

Preview

 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 17:00
FC Hradec Králové
FK Fotbal Třinec