Přípravky v Ostravě

Přípravky v Ostravě

(14.02.2016) Třinecké přípravky se v minulém týdnu zúčastnily mezinárodních turnajů v Ostravě. Jak dopadly? To se dočtete v článku.

Starší přípravka U11

Třinecká přípravka do 11 let sehrála o víkendu turnaj v Ostravě. Příliš se jí výsledkově nevedlo, když skončila na osmém místě. „Kdyby kluci proměňovali šance v každém zápase, tak jsme mohli pomýšlet na stupně vítězů,“ žehral na špatnou koncovku trenér Michal Szuscik a dodal: „Děkujeme všem rodičům za podporu na turnaji.“

Výsledky Třince

Skupinová fáze: VÍTKOVICE 2:4 (B: Jalovičor, Brzezina), TRENČÍN 4:5 (Jalovičor 2, Pieter, Brzezina), ZLÍN 4:3 (B: Pieter, Kisza, Brzezina, Jalovičor), BIELSKO-BIAŁA 5:0 (B: Pieter 2, Jež 2, Matěj Klocek).

O umístění: FRÝDEK-MÍSTEK 3:5 (B: Nguyen, Jalovičor, Jež), ZLÍN 4:5 (B: Jež, Jalovičor, Pieter, Kisza).

Starší přípravka U10

V Ostravě si zahrála také přípravka pod vedením trenéra Zdeňka Cieslara. „Výborný turnaj s velmi kvalitními družstvy nás opět prověřil a i když výsledky nejsou zcela odrazem výkonu kluků na hřišti, tak je musím všechny pochválit za obrovské nasazení a chuť odevzdat na hřišti maximum svých možností,“ zhodnotil turnaj šéftrenér mládeže. Třinecké družstvo obsadilo na turnaji sedmé místo.

Skupinová fáze: SLOVAN BRATISLAVA 2:3 (B: Staszko, P. Čmiel), NOVÝ JIČÍN 2:3 (B: Folvarčný 2), SLOVÁCKO 2:6 (B: P. Čmiel 2), REKORD BIELSKO-BIAŁA 2:1 (B: Čmiel, Trombik).

O umístění: MŠK ŽILINA 3:6 (B: F. Čmiel 3), PROSTĚJOV 6:3 (B: Ballon 2, P. Čmiel, Folvarčný, Trombik, Staszko).

Mladší přípravka U9

Rovněž třinecká devítka vycestovala do Ostravy na mezinárodní halový turnaj pod názvem Vítek Cup 2016. Na dobře obsazeném turnaji kluci nedokázali udržet krok s kvalitnějšími soupeři. Jen pár jedinců prokázalo srovnatelnou úroveň.

„Vyzdvihl bych výkony brankáře Richarda Gordana a z hráčů v poli pak Kryštofa Horniaka, Šimona Legierského, Jakuba Klimka a za bojovnost a snahu Ondřeje Wawracze,“ napsal v hodnocení trenér Pavel Klimek.

Výsledky Třince

Skupinová část: VÍTKOVICE 1:6 (B: Legiersky), SPARTA ZABRZE 2:7 (B: Horniak, Klimek), POVAŽSKÁ BYSTRICA 3:3 (B: Klimek 2, Horniak), ZLÍN 4:4 (B: Horniak 3, Michalek).

O umístění: BUKOWNO 1:3 (B: Klimek), ZLÍN 3:3 /na pen. 3:4/ (B: J. Konderla 2, Kapustka).

Sestava Třince

Gordan, J. Konderla, Klimek, Horniak, Kapustka, Michalek, Froleš, Wawracz, Potěšil, Legiersky. Trenéři: Klimek a Michalek.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 17:00
FC Hradec Králové
FK Fotbal Třinec