Třinecká přípravka si zahrála doma

Třinecká přípravka si zahrála doma

(19.02.2016) Třinecký klub v sobotu uspořádal turnaj pro přípravky do devíti let. Turnaje se zúčastnily celky nejen z České republiky, ale také z Polska, Slovenska a Maďarska.

FK Fotbal Třinec postavil dvě družstva. Družstvo červených obsadilo v celkovém hodnocení druhé místo, bílí skončili pátí.

„Naši kluci si vedli velice dobře. Zvláště kluci v bílých dresech zaslouží obdiv a velké uznání za předvedený výkon. Jde vidět, že pochopili význam a náplň tréninkových jednotek a přenesli je do zápasu,“ pochválil svěřence trenér Lukáš Polok.

Pochvalu nesklidili jen hráči. „Chtěl bych poděkovat chlapům z řad rodičů, panu Hlawiczkovi, panu Potěšilovi, panu Konderlovi a našemu šéftrenérovi panu Cieslarovi za fungování a chod celého turnaje.“

Výsledky Třince

Červení: ČADCA 2:0 (B: Klimek, Potěšil), HATVAN 4:0 (B: J. Konderla 3, Klimek), FRÝDEK-MÍSTEK 2:0 (B: J. Konderla 2), TŘINEC (bílí) 3:2 (B: Potěšil, Legiersky, Babilon), JASTRZĘBIE 0:0 (na penalty 0:1).

Bílí: FRÝDEK-MÍSTEK 0:4, VÍTKOVICE 2:0 (B: Pilch 2), JASTRZĘBIE 0:6, ČADCA 0:0, TŘINEC (červení) 2:3 (B: Froleš, Wawracz).

Individuální ocenění

Nejlepší brankář turnaje: Richard Gordan.
Nejlepší hráč turnaje: Jakub Konderla

Sestavy Třince

Červení: Gordan, Legiersky, Gomola, Babilon, Sikora, J. Konderla, T. Konderla, Klimek, Horniak. Trenér: Pavel Klimek.

Bílí: Konečný, Froleš, Szlaur, Pilch, Wawracz, Cymorek, Krawiec, Hlawiczka, Habčák, Kapustka, Heczko. Trenér: Lukáš Polok.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 17:00
FC Hradec Králové
FK Fotbal Třinec