Radosti, úsměvy a spokojenost v Radosti

Radosti, úsměvy a spokojenost v Radosti

(25.02.2016) Parádní dopoledne prožila vybraná skupinka našich fotbalistů, která zamířila do Denního stacionáře Radost. Setkání s klienty tohoto centra rozzářilo úsměvy na všech tvářích.

Lukáš Paleček, Marek Čelůstka, Filip Tomovič, Jaroslav Málek, Lukáš Salachna, Martin Janošík, René Dedič, Douglas Djika a sportovní manažer Benjamin Vomáčka byli účastníky čtvrtečního setkání s uživateli a pečovateli v centru zabývajícím se péčí o lidi s mentálním a kombinovaným postižením.

Na fotbalisty čekala záludná křížovka a osmisměrka pod vedením slečny Jany, nechyběl ani zpěv, či dotazník.

Pro většinu výše zmíněných fotbalistů to bylo první setkání s klienty stacionáře, který se od pondělí do pátku stará zhruba o třicet pět uživatelů.

„Nejsme jenom ve stacionáři, snažíme se ve spolupráci s partnery pořádat výlety. Byli jsme na letišti v Ostravě. Máme v plánu další výlety, stejně jako návštěvu některého z fotbalových utkání,“ prozradil vedoucí stacionáře Mgr. Kamil Raszka.

Návštěva třineckých fotbalistů v denním centru určitě nebyla poslední. Radost a úsměv na tvářích účastníků nutí k tvorbě dalších společných akcí a tak za fotbalisty mohu slíbit: Vrátíme se.

Fotogalerie

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 17:00
FC Hradec Králové
FK Fotbal Třinec