Vyberte gól podzimu a vyhrajte věcné ceny

(29.02.2016) Poprvé v historii můžete vy, diváci, čtenáři a uživatelé sociální sítě Facebook, vybírat nejlepší gól podzimní části. Do nominace se dostalo jedenáct krásných gólů z jedenácti druholigových klubů. Pojďme si je představit.

1) Lukáš Budínský (MFK OKD Karviná)

Karvinský útočník Lukáš Budínský se v závěru utkání proti Vyšehradu opřel do míče zpoza vápna a zvýšil vedení domácích na 3:0. Utkání skončilo vítězstvím hornického celku 4:0.

2) Jan Šimák (SK Dynamo České Budějovice)

Zkušený záložník Jan Šimák dělovkou z přímého kopu otevřel ve 12. minutě skóre v utkání proti Vyšehradu. České Budějovice v posledním domácím zápase zvítězily 2:0.

3) Jan Nepožitek (1. SC Znojmo FK)

Podívejte se, co předvedl znojemský záložník Jan Nepožitek v 90. minutě v Pardubicích za stavu 1:0 pro domácí.

4) Jan Pázler (FC Hradec Králové)

Hradecký útočník vstřelil v utkání proti Třinci dva góly. V 55. minutě zvyšoval na 3:0, když zužitkoval krásnou nabídku od Malinského. Třinec nakonec prohrál 0:5.

5) Adam Fousek (FK Pardubice)

Krásnou akci Pardubic zahájil přihrávkou na rozběhnutého Šejvla Jeřábek, prvně jmenovaný následně milimetrovým pasem vybídl do šance Adama Fouska, který celou akci úspěšně zakončil a dostal domácí do vedení 1:0. Domácí nakonec zdolali Olomouc "B" 3:1.

6) Pavlo Rudnytskyy (FK Varnsdorf)

Centr Ladislava Martana parádně zastřihl do vlašimské brány Pavlo Rudnytskyy a vyrovnal na 1:1. V utkání se po remíze 2:2 body dělily.

7) Jan Kosak (FK Baník Sokolov)

Chybu olomoucké defenzívy využil sokolovský Jan Kosak a ukázkovým lobem otevřel účet utkání. Olomouc B - Sokolov 1:2.

8) Šimon Falta (SK Sigma Olomouc "B")

Přesnou střelou z přímého kopu se v utkání proti Karviné prosadil domácí Šimon Falta a pomohl mladíkům Olomouce k vítězství 2:1.

9) Alois Hyčka (FK Ústí nad Labem)

Dnes již hráč Brna si ukázkově pohrál s obráncem Olomouce a celou akci završil krásnou střelou k tyči. Ústí - Olomouc B 2:1.

10) Antonín Presl (FC MAS Táborsko)

Tímto úspěšným přímým kopem pomohl Antonín Presl svému Táborsku k vítězství nad Vyšehradem 2:1.

11) Jakub Teplý (FK Fotbal Třinec)

Druhý gól Jakuba Teplého na hřišti Opavy se nakonec ukázal jako vítězný. Podívejte se na něj.

Podmínky hlasování

Nejlepší gól podzimu můžete vybrat pomocí facebookové aplikace, kde si ještě jednou můžete prohlédnout vámi vybrané góly. Zvolit můžete pouze jediný. Aplikaci spustíte kliknutím na tento odkaz: Vstup do aplikace Gól podzimu.

Hlasovat můžete do 12. března 2016. Tři vybraní hlasující získají dvě vstupenky na vybrané utkání svého oblíbeného týmu ve Fotbalové národní lize, šálu a kalendář České fotbalové reprezentace.