Na úvod proti druholigovému i prvoligovému soupeři

Na úvod proti druholigovému i prvoligovému soupeři

(02.07.2016) Třinečtí fotbalisté v sobotu vstoupí do svých prvních přípravných zápasů před zahájením nové sezóny. Už v 10 hodin svedou první souboj na hřišti Vratimova, o sedm hodin později sehrají zápas ve Starém Městě.

Trenérské trio Martin Zbončák, Lubomír Vašek, Lubomír Adler rozdělilo tým na dvě skupiny. První zavítá dopoledne do nedalekého Vratimova, kde jejich soupeřem bude nováček Fotbalové národní ligy MFK Vítkovice.

Druhá skupina odpoledne pocestuje na bývalý prvoligový stadion do Starého Města. Zde se střetne s prvoligovým Slováckem. Na Slovácku by se měla představit většina nováčků, včetně exfrýdeckého tria.

Zatímco pro Vítkovice je souboj s Třincem prvním přátelským utkáním, pro Slovácko to bude čtvrté utkání v tomto přípravném období. V předchozích duelech porazilo Nedachlebice 12:1, remizovalo se Senicí 1:1 a v posledním utkání zdolalo Znojmo 4:1.

Utkání bude důležité pro dvojici testovaných hráčů, kteří se mohou přiblížit či vzdálit od druholigového angažmá. Dají jim třinečtí trenéři další šanci?

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál