Dnes na území slavného klubu

Dnes na území slavného klubu

(06.07.2016) Další přípravné utkání čeká na naše fotbalisty dnes, kdy zavítají na půdu slavného polského klubu Górnik Zabrze. Utkání začíná na polském území v 17 hodin.

Třinečtí mají za sebou sobotní přípravné zápasy s Vítkovicemi a Slováckem. Po těchto bitvách zůstal ze dvou testovaných pouze Michal Stříž. O jeho budoucnosti v třineckém týmu hodně napoví právě tento zápas.

Soupeřem Třince bude Górnik Zabrze. Čtrnáctinásobný mistr Polska, finalista Poháru vítězů pohárů z roku 1970, nebo čtvrtfinalista Poháru mistrů z roku 1971. Bohužel to je dnes již dávná minulost. Loňská sezóna se horníkům nevydařila a po šesti letech opustili nejvyšší soutěž.

Klub před startem letní přípravy změnil trenéra. Tým převzal Marcin Brosz, který prokázal své trenérské kvality v Koroně Kielce. V kádru zůstali někteří zkušení hráči, jako například brankář Grzegorz Kasprzik nebo slovenský záložník Roman Gergel.

Věříme, že nás ještě loni ekstraklasový tým prověří na výbornou a ukáže trenérům pozitiva i negativa.

Fotozdroj: essma.eu

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U12: Prohra ukázala slabiny

Na čem je potřeba zapracovat, to odkrylo utkání proti Frýdku Místku. Hoši byli rovnocenným soupeřem vetší část hry. V závěru však již nedokázali ustát protivníkův tlak a hosté se častěji dostávali k příležitosti skórovat. Koncovka soupeře byla důrazná a přesná, proto zaslouženě vyhrál 4:10.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál