Mladší žáci končí podzim v Ostravě

Mladší žáci končí podzim v Ostravě

(03.11.2016) Předehrávkou jarního kola zakončí naše dvanáctka svůj ligový podzim na horké půdě Baníku Ostrava. Zápas se odehraje na umělé trávě ve Vítkovicích v neděli 6. listopadu v 16:15. Souběžně se bude hrát i duel naší třináctky se stejně starou kategorií Baníku Ostrava.

Naši nejmladší fotbalisté zakončí podzimní část ligové soutěže na hřišti soupeře, který jim bude chtít vrátit srpnovou porážku z Borku v poměru 5:4. „Síla soupeře a kvalita je obrovská. Už náš první vzájemný zápas ukázal, jak je Baník kvalitní v kombinaci, v držení míče a podle mě je to nejlepší tým v naší soutěži, hraje nejlepší a nejofenzivnější fotbal, což potvrzuje i číslo vstřelených branek. Pro naše hráče to bude další z velkých konfrontací, šancí se ukázat a měřit se s nejlepšími," řekl před utkáním trenér Tomáš Věneček.

Jeho tým na podzim dokázal porazit oba vedoucí týmy soutěže Frýdek Místek i Baník Ostrava. „Já si myslím, že celý podzim byl z naší strany dobrý, díky skvělému zázemí na Borku jsme absolvovali kvalitní tréninky na kvalitním povrchu a důležité bylo, že v každém zápase hráli všichni hráči, takže z tohoto pohledu panuje spokojenost. Škoda jen, že nás celou podzimní část trápil úzký kádr,“ poohlédl se za sezónou nejmladší hlavní trenér v třineckém klubu, pro kterého to bude poslední zápas v našich barvách, neboť v minulých dnech využil lákavou nabídku brněnské Zbrojovky.

Nejbližší plán mládeže

Junioři

FK FOTBAL TŘINEC - MFK Karviná

Pondělí 7. listopadu, 11:00 - Stadion Rudolfa Labaje

Mladší dorost U17

FK FOTBAL TŘINEC - 1. HFK Olomouc

Sobota 5. listopadu, 13:30 - Areál na Lesní

Mladší dorost U16

FK FOTBAL TŘINEC - 1. HFK Olomouc

Sobota 5. listopadu, 15:30 - Areál na Lesní

Starší žáci U15

TJ Valašské Meziříčí - FK FOTBAL TŘINEC

Sobota 5. listopadu, 14:00 - Valašské Meziříčí

Starší žáci U14

TJ Valašské Meziříčí - FK FOTBAL TŘINEC

Sobota 5. listopadu, 15:45 - Valašské Meziříčí

Starší žáci U13 + U12

FC Baník Ostrava - FK FOTBAL TŘINEC

Sobota 6. listopadu, 17:00 - Stadion Ostrava-Vítkovice

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U19, U17: Přátelská utkání proti Kysuci

Víkendová klání proti slovenskému soupeři dopadla půl na půl. Lépe se vedlo mladším dorostencům, kteří pokořili protivníka vysokým počtem vstřelených branek. Na druhou stranu svěřenci trenéra Karla Macečka, ač bojovali ze všech sil, na soupeře nestačili.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 18:00
FK Fotbal Třinec
FK Dukla Praha