Mladší žáci končí podzim v Ostravě

Mladší žáci končí podzim v Ostravě

(03.11.2016) Předehrávkou jarního kola zakončí naše dvanáctka svůj ligový podzim na horké půdě Baníku Ostrava. Zápas se odehraje na umělé trávě ve Vítkovicích v neděli 6. listopadu v 16:15. Souběžně se bude hrát i duel naší třináctky se stejně starou kategorií Baníku Ostrava.

Naši nejmladší fotbalisté zakončí podzimní část ligové soutěže na hřišti soupeře, který jim bude chtít vrátit srpnovou porážku z Borku v poměru 5:4. „Síla soupeře a kvalita je obrovská. Už náš první vzájemný zápas ukázal, jak je Baník kvalitní v kombinaci, v držení míče a podle mě je to nejlepší tým v naší soutěži, hraje nejlepší a nejofenzivnější fotbal, což potvrzuje i číslo vstřelených branek. Pro naše hráče to bude další z velkých konfrontací, šancí se ukázat a měřit se s nejlepšími," řekl před utkáním trenér Tomáš Věneček.

Jeho tým na podzim dokázal porazit oba vedoucí týmy soutěže Frýdek Místek i Baník Ostrava. „Já si myslím, že celý podzim byl z naší strany dobrý, díky skvělému zázemí na Borku jsme absolvovali kvalitní tréninky na kvalitním povrchu a důležité bylo, že v každém zápase hráli všichni hráči, takže z tohoto pohledu panuje spokojenost. Škoda jen, že nás celou podzimní část trápil úzký kádr,“ poohlédl se za sezónou nejmladší hlavní trenér v třineckém klubu, pro kterého to bude poslední zápas v našich barvách, neboť v minulých dnech využil lákavou nabídku brněnské Zbrojovky.

Nejbližší plán mládeže

Junioři

FK FOTBAL TŘINEC - MFK Karviná

Pondělí 7. listopadu, 11:00 - Stadion Rudolfa Labaje

Mladší dorost U17

FK FOTBAL TŘINEC - 1. HFK Olomouc

Sobota 5. listopadu, 13:30 - Areál na Lesní

Mladší dorost U16

FK FOTBAL TŘINEC - 1. HFK Olomouc

Sobota 5. listopadu, 15:30 - Areál na Lesní

Starší žáci U15

TJ Valašské Meziříčí - FK FOTBAL TŘINEC

Sobota 5. listopadu, 14:00 - Valašské Meziříčí

Starší žáci U14

TJ Valašské Meziříčí - FK FOTBAL TŘINEC

Sobota 5. listopadu, 15:45 - Valašské Meziříčí

Starší žáci U13 + U12

FC Baník Ostrava - FK FOTBAL TŘINEC

Sobota 6. listopadu, 17:00 - Stadion Ostrava-Vítkovice

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál