Velký dík našim fanouškům

Velký dík našim fanouškům

(28.11.2016) Třinecká kabina na své fanoušky nezapomíná! Po posledním úžasném zápasu přišel čas na slova díků a chvály.

Milí třinečtí fanoušci,
máme za sebou poslední zápas podzimní části soutěžního ročníku 2016/17 Fortuna národní ligy. Děkujeme Vám všem za přízeň a hlasitou podporu během celého fotbalového podzimu, zvláště pak v posledním utkání proti Baníku Ostrava, kam jste dorazili v hojném počtu a i přes hlasité povzbuzování hostujících fanoušků, jste na Městském stadionu na Lesní byli slyšet. Vaši podporu jsme vnímali na hřišti i na lavičce. Byli jste slyšet a my věděli, že za námi stojíte.

Věříme, že nás budete podporovat i nadále. Rádi bychom Vás proto pozvali na tradiční přátelské utkání, v němž vedení a trenéři klubu vyzvou náš fanklub. Utkání se odehraje v povánoční atmosféře v úterý 27. prosince od 20 hodin v třinecké hale STaRS. Určitě přijďte, pobavíme se a rozloučíme se nejen s podzimní částí, ale i celým rokem 2016.

Vedení klubu, realizační tým a hráči FK FOTBAL TŘINEC

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál