Z Karviné vezou mladší žáci bronz

Z Karviné vezou mladší žáci bronz

(28.11.2016) Výborného úspěchu dosáhli naši nejmladší ligoví fotbalisté do dvanácti let. Bronzovou příčku vybojovali na kvalitně obsazeném halovém turnaji v Karviné.

Svěřenci trenéra Tomáše Věnečka se v neděli zúčastnili halového turnaje v Karviné na Kovoně. V konkurenci sedmi dalších týmů se rozhodně neztratili a domů se vraceli s bronzem na krku.

Turnaje se zúčastnila dvě mužstva Karviné, dále pak FC Baník Ostrava, SFC Opava, FC Hlučín, MFK Vítkovice, FK Fotbal Třinec a polský tým AP Zabrze. Naši hráči byli velice blízko k vyšším příčkám, ale v zápasech s Opavou a hlavně s Baníkem Ostrava je zradila koncovka. Přesto s Baníkem odehráli nejlepší utkání celého turnaje. Ve zmíněné konkurenci je i třetí místo obrovským úspěchem.

Sestava Třince: Kovář - Kisza, Pieter, Matěj Klocek, Martin Klocek, Liberda, Galia, Jež, Kluz, Ngueyn. Trenéři: Tomáš Věneček, Jiří Roček.

Výsledky turnaje:

OFS Karviná - Třinec 2:4
Branky: Jež (2), Pieter, Kisza.

FC Hlučín - Třinec 0:1
Branka: Martin Klocek.

SFC Opava - Třinec 1:0

MFK Vítkovice - Třinec 0:4
Branky: Nguyen (2), Jež, Galia.

MFK Karviná - Třinec 1:3
Branky: Jež (3).

FC Baník Ostrava - Třinec 2:1
Branka: Kisza.

AP Zabrze - Třinec 0:1
Branka: Pieter.

Hodnocení trenéra Třince

Tomáš Věneček:„Chtěl bych v první řadě pochválit celý tým, protože odehrál skvělý turnaj proti výborným soupeřům. Skvěle jsme vstoupili do turnaje vítězstvím nad OFS Karviná a Hlučínem. Poté jsme však smolně prohráli 0:1 s vítězem turnaje Opavou. Po výhrách nad Vítkovicemi a MFK Karvinou nás čekal Baník Ostrava a tady musím vyzdvihnout oba týmy. Podle mě to byl nejlepší zápas celého turnaje, od začátku se hrálo nahoru dolu, na obou stranách bylo plno šancí, škoda jen naší nepřesné koncovky. Celkově jsme odehráli velmi dobrý turnaj a už teď se těšíme na poslední halový turnaj letošního roku v sobotu 3. prosince ve Frýdku-Místku.“

Konečné umístění:

1. SFC Opava

2. FC Baník Ostrava

3. FK FOTBAL TŘINEC

4. MFK Vítkovice

5. MFK Karviná

6. AP Zabrze

7. FC Hlučín

8. OFS Karviná

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U19, U17: Přátelská utkání proti Kysuci

Víkendová klání proti slovenskému soupeři dopadla půl na půl. Lépe se vedlo mladším dorostencům, kteří pokořili protivníka vysokým počtem vstřelených branek. Na druhou stranu svěřenci trenéra Karla Macečka, ač bojovali ze všech sil, na soupeře nestačili.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 18:00
FK Fotbal Třinec
FK Dukla Praha