Dnes večer proti Havířovu

Dnes večer proti Havířovu

(14.02.2017) Dnes od 18 hodin odstartuje poslední domácí přípravné utkání našich fotbalistů. Třinečtí přivítají v areálu na Lesní, konkrétně na umělém trávníku, divizní celek Havířova vedený bývalým hráčem Baníku Ostrava a Sparty Praha Miroslavem Matušovičem.

Jak už trenér Neček slíbil po utkání s Trenčínem, v dnešním zápase dostanou příležitost hráči, kteří se v sobotu v Trenčíně nedostali buď vůbec, nebo téměř vůbec do hry.

Indiáni přicestují večer do Třince i s několika bývalými hráči našeho klubu, kteří dříve oblékali dres A-týmu nebo juniorky. Havířovský dres momentálně oblékají brankář Pavel Rohel, obránci Petr Lisický, Petr Cigánek, David Musiol nebo ofenzivně laděný Marek Švábík.

Havířovští vstoupili do zimní přípravy o týden později než náš celek. Během ní už stihli sehrát čtyři přátelské zápasy. Nejprve zdolali Pustou Polom 4:2, poté absolvovali soustředění v Novém Hrozenkově, následně si zastříleli proti Šenovu (9:1) a Staškovu (6:4), a zdolali dorostence Baníku Ostrava (3:0).

Pokud chcete vidět v akci bývalé hráče našeho klubu proti současným, pak zavítejte večer na hřiště s umělým povrchem.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U15, U14: Utkali se s Karvinou

Přátelské utkání odehrály kategorie starších žáků proti kvalitnímu soupeři MFK Karviná. O něco lépe se dařilo žákům pod vedením trenéra Petra Hrazdílka. Družině trenéra Ivana Martinčíka odhalilo utkání slabiny v týmu, na které se v rámci přípravy budou soustředit.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál