Informace pro návštěvníky úterního derby

Informace pro návštěvníky úterního derby

(01.05.2017) Jaro je v plném proudu a před námi klepe na dveře okresní derby. S tím jsou spojena i bezpečnostní opatření. Doporučujeme si tuto zprávu přečíst, abyste předešli možným problémům.

„Parkování pro autobus(y) fanoušků hostí bude zajištěno přímo vedle objektu staré Werk Arény (ul. Lesní čp. 60 – příjezd hlavní bránou do areálu z ulice Tyršova). V sektoru pro hosty bude připraven stánek s občerstvením a sociální zařízení. Parkování pro motorová vozidla fanoušků hostí bude zajištěno jak v okolí staré Werk Arény (ul. Lesní čp. 60), tak na ul. Tyršové poblíže staré Werk Arény. Pro fanoušky Frýdku-Místku bude přístupný pouze sektor pro hosty,“ zní doporučení Policie ČR.

Vzhledem ke zvýšenému riziku utkání budou u vstupů probíhat důkladné bezpečnostní prohlídky. Žádáme diváky, aby neodkládali cestu na stadion na poslední chvíli. Vstup pro fanoušky domácích je tradičně za halou STaRS u Relax centra Třinec.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U15, U14: Utkali se s Karvinou

Přátelské utkání odehrály kategorie starších žáků proti kvalitnímu soupeři MFK Karviná. O něco lépe se dařilo žákům pod vedením trenéra Petra Hrazdílka. Družině trenéra Ivana Martinčíka odhalilo utkání slabiny v týmu, na které se v rámci přípravy budou soustředit.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál