Den dětí plný her a zábavy

Den dětí plný her a zábavy

(07.06.2017) Závěr sezóny tradičně patří oslavám Dne dětí. Nejinak tomu bylo i letos. Sportovní areál vendryňského komplexu Vitality obklopili v neděli členové našeho klubu a jejich příbuzní.

Celý program vypukl úderem desáté hodiny, kdy budoucnost třineckého fotbalu zaujala svá místa na jedenácti stanovištích. K dispozici byly zajímavé atrakce. Účastníci si mohli zahrát plážový volejbal, zastřílet si na elektronické střelnici nebo okusit jízdu na segwayi.

Program před vyhlášením nejlepších fotbalistů jednotlivých mládežnických kategorií zpestřil svým vystoupením freestyle fotbalista Vít Kanyza. Poté čtyřiadvacítka fotbalistů převzala z rukou sportovního manažera Benjamina Vomáčky, trenéra Jiřího Nečka, kapitána Martina Motyčky a obránce Marka Čelůstky zajímavé ceny.

Účastníci si mohli posbírat autogramy od starších kolegů, kteří v letošním ročníku válčili na druholigovém poli. Závěr akce patřil tombole. Jeden z dvaadvaceti šťastlivců si odnesl hlavní cenu, kterou byla koloběžka.

„Letošní ročník se nám vydařil. Je fajn vidět úsměvy na tvářích při sportování, či zdolávání překážek na různých stanovištích. Jsem rád, že nás počasí ani letos nezklamalo,“ pochvaloval si předseda zapsaného spolku Fotbal Třinec Mgr. Vladislav Bury.

Dospělí fotbalisté po skončení nedělní akce nastoupili na dovolenou, která jim skončí 19. června. Mládežníky ještě čekají poslední zápasy ve svých soutěžích.

Osobnosti sezóny 2016/2017

  • Kategorie U19: Ondřej Bocek, Michal Lanc, Martin Samiec
  • Kategorie U17: Roman Wilk, Lukáš Cienciala, Petr Niemczyk
  • Kategorie U16: Dominik Špulica, Miroslav Hamrozi, Robert Walaski
  • Kategorie U15: Samuel Ligocki, Maroš Štafen, Daniel Ryszavy
  • Kategorie U14: Jiří Ondryhal, Petr Rusz, Adam Zabystrzan
  • Kategorie U13: Viktor Buryan, Pavel Klimek, Tomáš Voznica
  • Kategorie U12: Patrik Liberda, Patrik Pieter, Lukáš Cvik

Další fotky naleznete v naší fotogalerii.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U19: Nepřesnosti vedly k prohře

Bez gólů skončil první poločas. Druhé dějství však bylo již mnohem výživnější a zajímavější nejen co do počtu gólů, nýbrž i nasazení. Brankovou převahu si soupeř vytvořil v úvodu druhého poločasu a třinecký celek se jej snažil dotahovat. Brňané však měli cestu k vítězství ulehčenou přes nepřesnosti ve hře svěřenců trenéra Radomíra Korytáře.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál