Třinec, nebo Opava? Rozhodne sobotní duel

Třinec, nebo Opava? Rozhodne sobotní duel

(16.06.2017) Sobota v 11 hodin, to je čas, kdy se bude rozhodovat o zbývajících dvou účastnících Celostátní dorostenecké ligy. O jedno místo se uchází i náš celek. Bojovat se bude na hřišti u opavského koupaliště, kam vás všechny zveme!

O chlup blíž k účasti v příštím ročníku mají fotbalisté Slezského FC Opava. Těm k úspěchu stačí i remíza 0:0, protože první utkání na stadionu Rudolfa Labaje skončilo remízou 1:1.

„Byl to pro nás klasický barážový zápas. Věděli jsme, jak Třinec bude hrát, že bude bojovat o život až na hraně. S tím jsme počítali, bohužel po prvním gólu jsme se přizpůsobili soupeři a přestali jsme hrát,“ zhodnotil středeční duel trenér Opavy Alois Skácel.

Opava ztratila dobrý výsledek, ale ani přesto nehází zbraně do žita. „V barážovém utkání není nikdo favorit. Je to vyrovnané. Uvidíme, jak to dopadne,“ věří svému týmu kouč Opavy.

Třinecký trenér Petr Sostřonek měl na zápas svůj pohled: „Do utkání jsme šli s tím, že nechceme prohrát. Bohužel hned na začátku jsme udělali chybu v obranné činnosti a dali si vlastní gól. Dalších patnáct minut bylo vidět, že jsme byli pořád pod nějakým tlakem, ale pak jsme se z toho vymanili. Za druhý poločas se nemáme co stydět, byl nahoru dolů a po nacvičeném signálu se nám podařilo vstřelit vyrovnávací gól. Chtěl bych poděkovat všem divákům, kteří zavítali na stadion a podpořili naše kluky,“ pověděl na adresu 221 účastníků na tribuně.

Podle jeho slov je Opava blíže úspěchu, ale všechno může změnit jeden gól, který Třinečtí musí vstřelit, pokud chtějí postoupit. „Pro Opavu to vypadá dobře, ale určitě nebude hrát na 0:0, protože ví, že fotbal je o chybách a klidně ji můžou udělat v 92. minutě,“ tuší lodivod třineckého dorostu.

Utkání hrané na hřišti mezi opavským koupalištěm a sportovní halou se uskuteční v sobotu v 11 hodin. Věříme, že si do Opavy najdete cestu a přijdete naše chlapce v boji o historický moment podpořit.

Program odvetných utkání

Sobota 17. června

11:00 Slezský FC Opava - FK FOTBAL TŘINEC (první zápas 1:1)
11:00 FK Teplice - FC Slovan Liberec (první zápas 2:0)

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U9: Stříbrní z Karviné

První zimní halový turnaj dopadl pro mladší přípravku kategorie U9 velice úspěšně. S jedinou prohrou obsadili krásnou druhou příčku a nejlepším hráčem turnaje se stal hoch z třineckého týmu Viktor Klimek.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál