Třinec vítá další posily

Třinec vítá další posily

(18.07.2017) Před prvním soutěžním utkáním se na soupisku třineckého kádru doplnila dvě nová jména. Na roční hostování k nám zamířila dvojice záložníků Jiří Kateřiňák a Tomáš Masař.

Oba hráči mohou již dnes zasáhnout do zápasu prvního kola MOL Cupu, který startuje dnes v 18 hodin proti MFK Havířov v Městském fotbalovém areálu Havířov - Prostřední Suchá.

Jiří Kateřiňák

Bývalý mládežnický reprezentant se narodil 25. srpna 1995 a jeho fotbalové začátky jsou spojené s Kopidlnem, které leží nedaleko pohádkového města Jičína. Zlom v jeho fotbalové kariéře přišel v roce 2009, kdy přestoupil do Mladé Boleslavi. V loňském roce hostoval v druholigovém klubu FK Ústí nad Labem, kde odehrál 27 zápasů, v nichž vstřelil 3 branky. V třineckém klubu bude nosit číslo 3.

Tomáš Masař

Mladý záložník se narodil 22. října 1996 a své první fotbalové krůčky udělal v Dolní Lhotě. Od roku 2010 začal nosit dres Zlína. V nejvyšší soutěži dosud zaznamenal dva starty. Loňskou sezónu převážně strávil rezervním družstvu, kde v 18 zápasech vstřelil 5 gólů. Během přípravy narazil na Třinec v přátelském utkání, které se odehrálo v Luhačovicích. V zápase se střelecky prosadil a získal si pozornost našich trenérů. Od nové sezóny bude nosit třinecký dres s číslem 24.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v  
FK Fotbal Třinec
Chrudim