Týden plný zábavy a radosti

Týden plný zábavy a radosti

(22.07.2017) Přesně takový byl fotbalový kemp přípravek, který probíhal v tomto týdnu. Malí fotbalisté se pod vedením třineckých trenérů věnovali kromě fotbalovému tréninku i jiným aktivitám a rozhodně se nenudili.

Kempu se letos zúčastnilo přes 30 dětí ve věku 6 až 10 let (kategorie U7 - U11). Od pondělí do pátku pro ně byl nachystaný bohatý program a počasí nám letos opravdu přálo. Tréninky byly rozdělené na dopolední a odpolední část, probíhaly v areálu na Lesní, na stadionu Rudolfa Labaje, na 4. ZŠ v Třinci a v hale STaRS. Děti společně obědvaly v restauraci STaRS a po obědě je čekal zasloužený odpočinek, který naši malí fotbalisté trávili i aktivně minigolfem nebo zdoláváním překážek v lanovém centru.

Ve středu na třinecké naděje čekalo překvapení v podobě návštěvy fotbalistů A týmu. Třináctka profesionálních fotbalistů se zařadila mezi děti a společně si zahráli zápasy, ve kterých se hrálo jako o život. Za odměnu dostali naši hráči od malých fotbalistů placky, děti naopak byly odměněny společnými fotkami a týmovými plakáty, které jim třinečtí muži podepsali. Středeční odpoledne pak děti strávily na koupališti, čtvrtek byl věnován celodennímu výletu do Tyry, kde si v areálu penzionu U Stájí všichni zasportovali, koupali se a museli prokázat velkou odvahu, protože celou cestu tam i zpět ve velkém horku zvládli po vlastních.

Celý týden se dětem věnovali hlavní organizátoři celého kempu - šéftrenér přípravek Zdeněk Cieslar a trenérka Zuzana Kluzová, kterým patří velký dík za jejich úžasný přístup. Děkujeme také ostatním trenérům třineckého klubu, kteří se zapojili do programu kempu.

„Soustředění mělo naprosto bezproblémový průběh, děti se chovaly slušně, byly šikovné a i přes horka, která v průběhu týdne panovala, zvládaly tréninky bez obtíží. V rámci kempu si vyzkoušely také jiné moderní tréninkové metody - cvičení na overballech, zvířátkovou kompenzačně relaxační abecedu, protahování s lany a mnoho jiných. Chtěli bychom pochválit obzvláště nejmladší účastníky kempu za jejich píli a statečnost, kdy se po celý týden snažili držet krok se staršími spoluhráči. Soustředění jsme zakončili fotbalovým turnajem v hale 4. ZŠ. Závěrem všichni malí fotbalisté obdrželi sladkou odměnu a pamětní placku,“ sdělili spokojení organizátoři Zuzana Kluzová a Zdeněk Cieslar.

Více fotografií naleznete ve fotogalerii na našem webu.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál