Za posledních patnáct minut jsme si nezasloužili vyhrát, řekl zklamaně Neček

Za posledních patnáct minut jsme si nezasloužili vyhrát, řekl zklamaně Neček

(24.08.2017) Jak viděli středeční duel na stadionu FK Baník Sokolov oba trenéři? To prozradili sokolovský Pavel Horváth a třinecký Jiří Neček.

Pavel Horváth (trenér Sokolova)

„Potřebovali jsme vyhrát. Jsem strašně rád, že jsme navázali na výkon z Opavy, co se týče nasazení. Kromě prvních dvaceti minut jsme byli schopni podstupovat souboje s fyzicky lépe vybavenými hráči soupeře. Ke konci jsme měli více sil a byli jsme ochotní obětovat ohromné množství sil, abychom to utkání vyhráli. Nakonec jsme byli šťastnější."

Jiří Neček (trenér Třince)

„V prvním poločase jsme všichni chtěli hrát fotbal, ale divákům jsme nabídli málo šancí a pár střel. Domácí chtěli vyhrát, protože také potřebovali body, ale ze začátku byli nervózní. Ve druhém poločase jsme si za posledních patnáct minut nezasloužili vyhrát. Tam jsme propadali a v podstatě jsme dostali gól ze standardní situace po chybě, kdy jsme špatně vystoupili."

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U15, U14: Utkali se s Karvinou

Přátelské utkání odehrály kategorie starších žáků proti kvalitnímu soupeři MFK Karviná. O něco lépe se dařilo žákům pod vedením trenéra Petra Hrazdílka. Družině trenéra Ivana Martinčíka odhalilo utkání slabiny v týmu, na které se v rámci přípravy budou soustředit.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál