FOTBAL TŘINEC z.s. obdržel dotaci MŠMT

FOTBAL TŘINEC z.s. obdržel dotaci MŠMT

(20.06.2017) Našemu klubu byla poskytnuta neinvestiční dotace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v Programu VIII – Organizace sportu ve sportovních klubech.

FOTBAL TŘINEC z.s. obdržel v těchto dnech rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy o poskytnutí neinvestiční dotace ze státního rozpočtu České republiky na rok 2017.

Dotace se řadí do Programu VIII – Organizace sportu ve sportovních klubech, přičemž jejím účelem je podpora našeho spolku při pravidelné sportovní a organizační činnosti. Jedná se o zabezpečení sportovní, pohybové a tělovýchovné činnosti dětí a mládeže.

„Poskytnutou dotaci využijeme na nákup sportovního vybavení. Konkrétně potřebujeme míče a dresy pro žákovská družstva. Současně využijeme dotaci k dofinancování služeb našich trenérů s nejvyšším trenérským vzděláním,“ odtajnil záměr využití financí ze státního rozpočtu Mgr. Vladislav Bury, ředitel zapsaného spolku.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U19: Nepřesnosti vedly k prohře

Bez gólů skončil první poločas. Druhé dějství však bylo již mnohem výživnější a zajímavější nejen co do počtu gólů, nýbrž i nasazení. Brankovou převahu si soupeř vytvořil v úvodu druhého poločasu a třinecký celek se jej snažil dotahovat. Brňané však měli cestu k vítězství ulehčenou přes nepřesnosti ve hře svěřenců trenéra Radomíra Korytáře.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál