Starší přípravka U10 druhá na turnaji v Bílovci

Starší přípravka U10 druhá na turnaji v Bílovci

(19.03.2018) Krásný výsledek se podařil v sobotu uhrát družstvu naší starší přípravky do deseti let, když na kvalitně obsazeném turnaji obsadila skvělé druhé místo. Družstvo starší přípravky do jedenácti let odehrálo v pátek a v sobotu dvě přípravná utkání na 4. ZŠ v Třinci.

U10 – Turnaj Bílovec, 17. 3. 2018

Tradiční pořadatel zimních turnajů ŠSK Bílovec na sobotu 17. března přichystal další organizačně dobře zvládnutý turnaj, tentokráte pro kategorii starší přípravky U10.

Hodnocení turnaje se ujal trenér Miroslav Káňa: „Náš tým předvedl výborné výkony, klukům se dařily všechny herní činnosti. Výborně chytali oba brankáři, hráči v poli dokázali k individuálním schopnostem přidat i týmovou spolupráci. Finálový zápas přinesl spoustu šancí na obou stranách, avšak efektivnější byl náš soupeř. Přesto je druhé místo v konkurenci dalších sedmi týmů vynikajícím úspěchem.“

Z turnaje si kromě skvělého výsledku odvezl individuální cenu třinecký brankář Matěj Kunský, který se stal nejlepším brankářem turnaje.

Sestava Třince: Káňa, Kunský – Beia, Bujok, Ježowicz, Postuwka, Strokosz, Vrška, Walach. Trenéři: David Strokosz, Miroslav Káňa.

Výsledky Třince

Základní skupina:
Fotbal Třinec – SFC Opava 4:1
Branky: Vrška (2), Bujok, Strokosz.

Fotbal Třinec – TJ Klimkovice 1:1
Branka: Walach.

Fotbal Třinec – FC Baník Ostrava U9 modří 2:3
Branky: Bujok, Walach.

Semifinále:

Fotbal Třinec – FC Baník Ostrava U9 bílí 2:0
Branky: Postuwka, Walach.

Finále:

Fotbal Třinec – SFC Opava 1:3
Branka: Vrška.

U11 – Přátelská utkání Třinec, 16. a 17. 3. 2018

16. 3. Přátelské utkání Fotbal Třinec – Velké Hoštice 2:8

Sestava: Kajzar, Starzyková (1), Michalek (1), Babilon, Froleš, Klimek, Pawliska, Hlawiczka. Trenéři: Klimek, Michalek.

„Odehráli jsme utkání proti klukům, kteří byli o jeden až tři roky starší. Docházelo k tomu, že nás fyzicky přehrávali, ale fotbalově jsme se jim plně vyrovnali. Pochvalu si za svůj výkon zaslouží Verunka Starzyková,“ hodnotil utkání trenér Pavel Klimek.

17. 3. Přátelské utkání Fotbal Třinec – Hnojník 6:8

Sestava: Kapustka, Pyszko (3), Horniak (2), Ožana (1), T. Konderla, Heczko, Michalek, Cymorek, Szlaur. Trenéři: Klimek, Michalek.

„Za dobrý výkon musím pochválit našeho brankáře Vaška Pyszka, který vstřelil v zápase tři branky,“ doplnil hodnocení i k druhému zápasu trenér Pavel Klimek.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál