DÍKY TÁTO zazní v sobotu z třineckého trávníku

DÍKY TÁTO zazní v sobotu z třineckého trávníku

(27.04.2018) Ligová fotbalová asociace připravila opět povedenou akci VÍKEND OTCŮ, díky které máme možnost poděkovat všem fotbalovým tatínkům. Neváhejte a přijďte s námi oslavit nejen fotbalový den pro tatínky, ale potřebujeme Vás i jako fanoušky na utkání proti FC MAS Táborsko.

Speciální ligové kolo si přichystaly kluby dvou nejvyšších českých fotbalových soutěží na nadcházející víkend. V rámci tradiční akce Ligové fotbalové asociace a všech klubů HET ligy i Fortuna národní ligy je pro celé rodiny s dětmi připraven zajímavý program při utkáních nadcházejících kol obou soutěží.

Náš klub pro fanoušky připravil vstup zdarma pro všechny tatínky, kteří přijdou se svým dítětem. Ženy a děti mají rovněž vstup zdarma, což platí pro všechna utkání FORTUNA národní ligy hraná na stadionu Rudolfa Labaje. S ohledem na to bude pro ně nachystaná i poločasová soutěž, které se tentokrát mohou zúčastnit jen dvojice složené s tatínků a dětí. V soutěži se utkají o ceny našeho partnera společnosti Nej.cz v hodnotě několika tisíc korun.

Jako odměnu pro hráče třineckých přípravek jsme přichystali slavnostní nástup s aktéry utkání FORTUNA národní ligy, aby měli možnost zažít atmosféru druholigového zápasu. O přestávce si pak zahrají svá utkání přímo na hrací ploše před diváky duelu Třinec - Táborsko.

Naše A-mužstvo si připravilo vzkazy s poděkováním svým tatínkům. Jejich milé vzkazy byly zpracované jako koláž a k vidění jsou již dnes v budově klubu před vstupem na sekretariát.

V rámci Víkendu otců se mohou fanoušci zapojit do soutěže o víkendový pobyt v hodnotě deset tisíc korun. U vstupu obdrží stovka nejrychlejších návštěvníků placky se sloganem #DíkyTáto.

Pro účast v soutěži si udělejte fotku s tátou nebo jiným členem rodiny na zápase Fortuna národní ligy během Víkendu otců. Tuto fotku nahrajte na instagram a přidejte k ní hashtag #DikyTato a uveďte, kterému klubu fandíte.

Ligová fotbalová asociace se navíc rozhodla podpořit při tomto Víkendu otců Linku bezpečí a upozornit na její význam. Linka bezpečí je nejdéle fungující dětskou krizovou linkou v České republice. Na bezplatném telefonním čísle 116 111 poskytuje kvalitní a snadno dostupnou pomoc dětem a studentům, kteří se nacházejí v náročných životních situacích nebo řeší každodenní problémy a starosti. Obracet se na ní mohou lidé také prostřednictvím emailu nebo chatu. Linka bezpečí denně přijme více než 400 dětských hovorů. Nejčastějšími tématy jsou vztahové problémy, závažná osobní témata, otázky sexuálního vyzrávání, šikana, týrání a sebepoškozování. Linka bezpečí současně provozuje Rodičovskou linku určenou nejen rodičům, ale všem dospělým se starostí o dítě.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál