Nehráli jsme dobře, je si vědom trenér Neček

Nehráli jsme dobře, je si vědom trenér Neček

(17.05.2018) Bojovné utkání mezi Třincem a Vlašimí nabídlo pouze jeden gól. Ten padl až v 76. minutě, dal ho vlašimský Ladislav Janda z pokutového kopu. Jak viděli duel i inkriminovaný moment oba trenéři?

„Byl to zápas, ve kterém si domácí vytvořili více šancí, hlavně ze standardních situací. My s tím máme dlouhodobě problém i kvůli vzrůstu našich hráčů. Soupeř se i díky tomu dostal do tlaku. Mimo standardní situace to byl vyrovnaný zápas, ve kterém dominovaly obrany před útokem. Asi to nebyl moc pohledný zápas, ale jsme šťastní, že jsme ho vyhráli,“ zhodnotil utkání trenér Vlašimi Petr Havlíček.

V daleko horším rozpoložení byl domácí kouč. „První poločas byl z naší strany velice špatný. Nehráli jsme dobře, protože jsme je nechali rozehrávat, couvali jsme, zalézali a tím pádem Vlašim využívala svých technických hráčů. Druhý poločas jsme hráli na dva útočníky, abychom jim zablokovali stopery, chtěli jsme je odstavit od rozehrávky. Je pravda, že jsme měli hodně standardních situací, ale nedokázali jsme je proměnit. Mikk tam měl dobré hlavičky, jednu z nich brankář vyrazil. Nedohráli jsme takové brejky, kdy Renda šel sám z boku a hledal Juřenu těžkým balónem. To byla alfa a omega dnešního zápasu. Dnes jsme nebyli schopni dohrát tyto situace. Na tomto jsme umřeli,“ pověděl na tiskové konferenci trenér Jiří Neček.

O zápasu rozhodla situace ze 75. minuty, po které rozhodčí Matějček nařídil pokutový kop. „Každý jsme to viděli trochu jinak. Já si myslím, že náš hráč tomu šel malinko naproti, že už padal dopředu. Z mého pohledu tam kontakt byl a bylo to i slyšet, takže si myslím, že to měla být penalta,“ okomentoval situaci šéf vlašimské lavičky.

Jinak to viděl domácí lodivod. „My jsme couvali někam až do vápna. Mikk se pak nechal obejít a Imrich ho chtěl zajistit. Vždycky říkám, že když rozhodčí penaltu pískne, tak je,“ řekl smířlivě třinecký trenér.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál