Mladší přípravky v Hranicích

Mladší přípravky v Hranicích

(20.06.2018) Dvě kategorie z nejmladší přípravky se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Hranicích. Všichni svěřenci svých fotbalových trenérů předvedli skvělé výkony a za ně si vysloužili nejen pochvaly, ale někteří také medaile.

U8 - Turnaj v Hranicích

Mezinárodní turnaj v Hranicích byl vynikající zkušeností pro mladší přípravku. Utkali se s kvalitními týmy ze Slovenska, Polska a České republiky. V základní skupině naši nejmladší hoši bojovali s těžkými soupeři a umístili se na předposledním pátém místě tabulky. O konečné umístění bojovali v bronzové skupině, kterou s přehledem bez ztráty jediného bodu vyhráli. Tím uzavřeli svou pouť v Olomouckém kraji na třináctém místě. Hojně obsazený turnaj nabídl spoustu nových zkušeností a zážitků.

„Chci klukům poděkovat za bojovnost a že nevypustili žádné utkání. Nasazení, které měli, přineslo plody především v závěru. Kdy jsme excelovali v bronzové skupině a vyhráli ji. V ní jsme porazili také krajského rivala MFK Karvinou,“ zhodnotila trenérka Jana Zipserová.

Sestava Třince: Nový - A. Ščigel, M. Ščigel, Svorník, Labaj, Jamrich, Juroszek, Vrškový. Trenér: Jana Zipserová.

Výsledky Třince

Skupinová fáze

TŘINEC - AS Trenčín 1:6
B: Juroszek.

TŘINEC - Gool Wolow 2:1
B: M. Ščigel, Jamrich.

TŘINEC - Milówka 1:3
B: Jamrich.

TŘINEC - FC Baník Ostrava bílá 3:5
B: Juroszek 2, M. Ščigel.

TŘINEC - FC Akademia Petržalka 1 0:4

Výsledky Třince

Bronzová fáze

TŘINEC - Lokomotiva Suchdol n./O 5:1
B: Vrškový 2, M. Ščigel 2, Juroszek.

TŘINEC - FC Fastav Zlín 4:2
B: Juroszek 3, M. Ščigel.

TŘINEC - MFK Karviná 3:0
B: Juroszek, A. Ščigel, Vrškový.

U9 - Turnaj v Hranicích

Dvoudenní turnaj v Hranicích poctili svou účastí také svěřenci trenéra Petra Bažanowského. Pátého ročníku Sixteen Cupu se zhostili s velkou parádou. Z celkového počtu dvaceti čtyř týmů skončili na bronzové příčce.

„Hoši se zúčastnili kvalitně obsazeného mezinárodního turnaje v Hranicích a zažili mnoho hezkých fotbalových chvil. Na turnaji se neztratili a obsadili třetí místo. Tímto chci všechny kluky pochválit za bojovnost a nasazení v každém utkání. Zároveň poděkování patří všem rodičům, kteří se turnaje zúčastnili a naše hochy podpořili,“ zhodnotil akci trenér Petr Bažanowski.

Sestava Třince: Tkáč - Przeczek, Harok, Škripek, Kurečka, Lubas, Babilon, Slíva, Kučera, Stryja, Vlahač, Bielský. Trenéři: Petr Bažanowski, Pavel Turoň.

Výsledky Třince

TŘINEC - FK Mohelnice 2:0
B: Slíva 2.

TŘINEC - Akademie Patržalka 3:2
B: Kurečka, Babilon, Slíva.

TŘINEC - Stal Brzeg 2:1
B: Slíva, Babilon.

TŘINEC - FK Piešťany 1:1
B: Lubas.

TŘINEC - SFC Opava 4:1
B: Babilon 2, Slíva, Kurečka.

TŘINEC - Odra Opole 1:3
B: Lubas.

TŘINEC - Konstancin 1:3
B: Babilon.

TŘINEC - MFK Ilava 3:1
B: Babilon 2, Slíva.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U19: Nepřesnosti vedly k prohře

Bez gólů skončil první poločas. Druhé dějství však bylo již mnohem výživnější a zajímavější nejen co do počtu gólů, nýbrž i nasazení. Brankovou převahu si soupeř vytvořil v úvodu druhého poločasu a třinecký celek se jej snažil dotahovat. Brňané však měli cestu k vítězství ulehčenou přes nepřesnosti ve hře svěřenců trenéra Radomíra Korytáře.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál