Také junioři už makají

Také junioři už makají

(02.07.2018) Ve čtvrtek odpoledne absolvovali junioři svůj první společný trénink. Na hřišti v třineckém areálu na Lesní se pečlivě připravovali pod vedením trenérské trojice Svatopluk Schäfer, Tomáš Jakus a Petr Joukl.

Mladíci si jako jedni z prvních vyzkoušeli workoutové hřiště v lesoparku. To společně s dalšími sportovci a starostkou města Třince otevřeli v první den společného tréninku.

Po dvou dnech tvrdého tréninku na ně čekalo první kontrolní utkání. To sehráli v Ostravě proti juniorce Baníku. Z vyrovnaného souboje odešli poraženi.

„V prvním utkání jsme sehráli s Baníkem Ostrava velmi dobrou partii, bohužel jsme po vlastních chybách zbytečně inkasovali a prohráli,“ řekl trenér Tomáš Jakus.

FC Baník Ostrava – FK FOTBAL TŘINEC 4:1 (1:0)

Branky: David Buchta 2, Lukáš Lehnert, Ondřej Chvěja – Jiří Cieslar.

FK Fotbal Třinec: Marek Kubik (60. David Misiorz) - Petr Chloň, Stanislav Potůček, Michal Lanc, Martin Konečný - Jiří Cieslar, Petr Niemczyk (46. Marcel Stříž), Lukáš Cienciala (80. Vojtěch Cieslar) - Marek Zahaluk, Andrej Ceniga, Vojtěch Cieslar (70. Petr Joukl).

Další utkání sehrají ve sváteční čtvrtek proti regionálnímu rivalovi z Frýdku-Místku. Úvodní výkop proti třetiligovému celku proběhne v 10 hodin na hřišti ve Smilovicích.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál