Ve středu před vlastním publikem

Ve středu před vlastním publikem

(03.07.2018) Domácí přípravnou premiéru si třinecký druholigový celek odbude ve středu 4. července na stadionu Rudolfa Labaje, kde přivítá účastníka Moravskoslezské fotbalové ligy FC Hlučín.

Sestava proti třetiligovému soupeři bude trochu obměněná. Už se v ní neobjeví testovaní hráči Sebastián Chocholatý a Vít Körner. Z nováčků zbyli v třinecké kabině zbyli pouze obránce Michal Mravec, záložník Tomáš Omasta a útočník Karel Hejný. K nim dnes přibyl brankář z polského Górniku Zabrze Marcin Michalak.

Hlučín je teprve na začátku přípravného období a tak je trochu záhadou, v jaké sestavě přicestuje na stadion pod Javorovým. Loňský ročník zakončili zelenožlutí se šestačtyřiceti body na pátém místě.

V týmu vedeném bývalým třineckým obráncem Radomírem Korytářem se nacházejí dva hráči se zkušenostmi z působení v našem klubu – Jaroslav Málek a Tomáš Dostál. K nim do přípravy naskočil i třetí parťák Václav Mozol, který v posledních letech oblékal dresy Opavy a Frýdku-Místku.

Třinec se s Hlučínem naposledy střetl na začátku roku 2017, kdy na umělém trávníku na Lesní zvítězil druholigový celek jednoznačně 5:0. Dva góly vstřelil Martin Janošík, po jedné trefě přidala trojice hráčů, která už třinecký dres neobléká – Petr Hošek, Dario Krišto a Stanislav Vávra.

Kdo se prosadí ve středu odpoledne, to můžete vidět přímo na třineckém stadionu. Utkání začíná v 17 hodin.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Béčko zvítězilo i doma

Třinecká rezerva navázala na vítězství v Bruntálu a doma zdolala regionálního rivala z Bohumína 2:0. O úspěchu Třince rozhodla poslední pětiminutovka první půle, ve které se prosadili Nieslanik s Wojnarem.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál