Ani déšť nezkazil radost natěšeným dětem

Ani déšť nezkazil radost natěšeným dětem

(11.07.2018) Prázdniny v 3nci, prázdniny s fotbalem. Tradiční akce pořádaná naším klubem měla úspěch také dnes. I přes nepříznivé počasí se uskutečnila přímo na stadionu Rudolfa Labaje.

Více než stovka dětí se zapojila do dovednostního tréninku zaměřeného na techniku a obratnost. Kluci a holky probíhali kolem slalomových tyčí jak zkušení závodníci, další zkoušeli držet rovnováhu na bosách.

Nechyběla ani hřiště na fotbal, či překážkový běh. Děti se bavily, nervozita z náročného úkolu se po úspěšném provedení měnila v úsměv. Byla to příjemná akce nejen pro trenéry, ale i dorostence, kteří pomáhali s pořádáním.

Třešničkou na dortu byla návštěva druholigových hráčů. Bohužel po příchodu začalo pršet a tak místo fotbalu byla pro účastníky připravena autogramiáda na tribuně. Děti si tak odnesly nejen podepsané plakáty, ale rovněž upomínkové předměty a menší sladkosti.

Ročník 2018 můžeme s klidným pocitem označit jako povedený. Účastníkům přejeme krásné prožití zbytku letních prázdnin a na jubilejním desátém ročníku Prázdnin s fotbalem je znovu rádi uvidíme.

Další fotografie naleznete v naší fotogalerii.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 17:00
FK Fotbal Třinec
1. SK Prostějov