Třinecká kapela s Richardem Krajčem

Třinecká kapela s Richardem Krajčem

(12.07.2018) Bohaté zážitky, nejen ty fotbalové, si odvezli z hlavního města zástupci třinecké desítky. Za podpory rodičů i frontmana kapely Kryštof vybojovali na Tempo Cupu krásné desáté místo.

Ještě před začátkem prázdnin vycestovala mladší přípravka vedená trenéry Káňou a Strokoszem na turnaj do Prahy, aby hráči nabrali zkušenosti v zápasech s celky, se kterými se běžně nepotkávají. Třinec jako jediný tým na turnaji zastupoval moravskoslezskou polovinu republiky.

Výborně uspořádané akce se zúčastnilo šestnáct týmů, mezi kterými byli například Příbram, Sokolov Žižkov nebo Ústí nad Labem.

Úvod turnaje zvládla desítka jako kapela a vyhrávala. „Úvodní dva zápasy odehráli naši hráči ve vysokém nasazení a skvělou týmovou hrou v obou zápasech zvítězili. V dalším průběhu turnaje se hůře vyrovnávali s tvrdšími osobními souboji, přesto s výjimkou jednoho utkání dokázali odehrát vyrovnané zápasy,“ zhodnotil turnaj trenér Miroslav Káňa.

„Chtěl bych poděkovat hráčům za odvedené výkony a rodičům za podporu a pomoc při organizaci turnaje,“ řekl na adresu zástupců dětí kouč třineckého týmu.

Sestava Třince: Kunský - Blahut, Bujok, Dudys, Gomola, Káňa, Postuwka, Serafinová, Strokosz, Vrška, Walach. Trenéři: Miroslav Káňa, David Strokosz.

Výsledky Třince

Základní skupina

TŘINEC - Ústí nad Labem 5:1
B: Walach 2, Bujok, Káňa, Vrška.

TŘINEC - Templáři (Tempo Praha) 4:3
B: Bujok, Káňa, Postuwka, Strokosz.

TŘINEC - Ďáblice 3:4

Semifinálová skupina

TŘINEC - Brandýs nad Labem 2:3
B: Vrška, Walach.

TŘINEC - Tempáci (Tempo Praha) 0:7

TŘINEC - Příbram 1:5
B: Strokosz.

O umístění

TŘINEC - Motorlet Praha 3:5
B: Bujok, Postuwka, Strokosz.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U11: Turnajem prošli bez porážky

Fantastickou formu ukázali svěřenci trenérů Petra Bažanowského a Pavla Turoně, když na turnaji v Porubě nenašli přemožitele. Nejen, že si třinecký tým odvezl zlato, ale také ocenění za nejlepšího střelce a hráče turnaje právem připadlo hráčům hájící třinecké barvy.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál