Junioři v generálce remizovali

Junioři v generálce remizovali

(16.07.2018) Třinecká juniorka na závěr letní přípravy sehrála divoký zápas s opavskou devatenáctkou a v utkání bohatém na góly remizovala 3:3.

FK FOTBAL TŘINEC – Slezský FC Opava 3:3 (1:1)

Branky Třince: Petr Novotný, Vojtěch Cieslar, Petr Joukl.

FK Fotbal Třinec: Marcin Michalak – Petr Chloň, Michal Lanc, Filip Stančík, Martin Konečný (46. Petr Joukl) – Jiří Cieslar, Stanislav Potůček, Andrej Ceniga – Marek Zahaluk, Petr Novotný, Vojtěch Cieslar. Trenér: Svatopluk Schäfer.

Ohlasy trenérů

Tomáš Jakus, trenér FK FOTBAL TŘINEC

„Řekl bych, že to bylo vyrovnané utkání se spravedlivým výsledkem. Zápas poznamenal nedostatek hráčů, protože se nám v jeden den sešly zápasy A-mužstva, juniorky a devatenáctky, proto jsme od 50. minuty dohrávali v deseti, neboť o poločase jsme museli vystřídat zraněného Konečného a pět minut na to se nám zranil Zahaluk. Soupeř o přestávce vyměnil celou jedenáctku, přesto jsme i v deseti lidech sehráli se soupeřem vyrovnanou partii a zaslouženě remizovali. Jsem rád, že to naši borci odmakali.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U19: Nepřesnosti vedly k prohře

Bez gólů skončil první poločas. Druhé dějství však bylo již mnohem výživnější a zajímavější nejen co do počtu gólů, nýbrž i nasazení. Brankovou převahu si soupeř vytvořil v úvodu druhého poločasu a třinecký celek se jej snažil dotahovat. Brňané však měli cestu k vítězství ulehčenou přes nepřesnosti ve hře svěřenců trenéra Radomíra Korytáře.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál