Zábavu na kempu nezkazilo ani počasí

Zábavu na kempu nezkazilo ani počasí

(23.07.2018) Fotbalového kempu se v letošním ročníku zúčastnilo okolo třiceti dětí. Denně měly nabitý program v podobě dvoufázových tréninků a pohybových her. Samozřejmě nechyběl ani odpočinek.

Po dopoledních trénincích se děti společně chodily stravovat do sportovního areálu STaRS a poté si vychutnávaly poobědové siesty před další tréninkovou jednotkou.

V rámci tréninku děti zdokonalovaly nejen svůj fotbalový um, nýbrž i fyzickou zdatnost pod vedením fitness trenérky Mgr. Zuzany Kluzové. Vyzkoušely si cvičení na BOSSU, posilování s vlastní váhou, koordinační cvičení a zpestřením pro ně byly úpolové hry v zápasnické hale.

Uprostřed týdne se do tréninkové jednotky přišli zapojit hráči A mužstva. S mladými fotbalisty sehráli několik zápasů plných akce a obrovského nasazení. Závěrem se všichni společně vyfotili, jako upomínku na tento den.

Čtvrteční den byl v duchu vodních radovánek na krytém bazénu STaRS a závěrečný den v týdnu starší kategorie vyrazila na celodenní výlet na chatu Severku. Pro mladší ročníky trenérky Mgr. Zuzana Kluzová a Jana Zipserová připravily den plný soutěží. Bodovalo se, hodnotilo a to nejdůležitější odměňovalo se. Vítězi všech medailových míst se stali chlapci z kategorie U8 FK Fotbal Třinec. Zlatou příčku obsadil nadějný talent Dominik Klár, druhé místo bylo souzeno vynikajícímu Šimonovi Jamrichovi a bronz sklidil nekompromisní obránce Patrik Svorník. Po zásluze byli ohodnoceni sladkou odměnou a medailí všichni fotbalisté.

„Kemp se nám líbil, moc jsme se bavili a užili jsme si ho. Už se těšíme na příští rok.“ Takto jednohlasně se vyjádřili medailisté Dominik Klár, Šimon Jamrich a Patrik Svorník k letošnímu ročníku fotbalového kempu pod vedením šéf trenéra Zdeňka Cieslara a fitness trenérky Mgr. Zuzany Kluzové.

Více fotografií naleznete ve fotogalerii na našem webu.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U19: Nepřesnosti vedly k prohře

Bez gólů skončil první poločas. Druhé dějství však bylo již mnohem výživnější a zajímavější nejen co do počtu gólů, nýbrž i nasazení. Brankovou převahu si soupeř vytvořil v úvodu druhého poločasu a třinecký celek se jej snažil dotahovat. Brňané však měli cestu k vítězství ulehčenou přes nepřesnosti ve hře svěřenců trenéra Radomíra Korytáře.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál