Mládežnické kategorie se utkaly s kvalitními soupeři

Mládežnické kategorie se utkaly s kvalitními soupeři

(07.08.2018) Další týden přípravných utkání odehrála třinecká mládež. Na hřišti jak domácí, tak hostující týmy předvedly své kvality. Vysoké tempo, parádní góly, kombinační akce i přednosti jednotlivců. To vše bylo v průběhu odehraných utkání možno k vidění.

Dorostenci bojovali ze všech sil

U19 – Raków Częstochowa 1:2 (1:1)

Branky: Jalovičor.

„Kvalitní zápas, který se celý odehrál ve vysokém tempu. Inkasované góly pramenily z naší nedůslednosti a podcenění situace. Musíme rychleji pracovat s míčem a být důraznější v pokutovém území soupeře,“ zhodnotil utkání trenér Vladimír Veselý.

U18 – MFK Vítkovice 0:5 (0:3)

U17 - MFK Vítkovice 2:3 (0:2)

Branky: A. Lasota, Szarzec.

„V první půli byli hosté lepším týmem. Ve druhém jsme se zlepšili v kombinaci, důrazu a zaslouženě jsme srovnali skóre. Přestože jsme si vypracovali další šance, nedokázali jsme výsledek otočit, naopak hosté nás dokázali potrestat za naší chybu v rozehrávce třetím gólem v naší síti,“ okomentoval zápas trenér Petr Sostřonek.

Žákovské kategorie proti Karviné

MFK Karviná - U15 3:0 (2:0)

Branky: Byrtus (3), Rusz, Zabystrzan, Voznica.

„Soupeř byl fotbalovější, lépe kombinoval a díky většímu důrazu v osobních soubojích zaslouženě vyhrál,“ uvedl trenér Petr Chloň.

MFK Karviná - U14 4:4 (3:1)

Branky: Čmiel, Jež, Probosz, Nieslanik.

„Vyrovnané utkání, po slabší první půli se kluci dostali do tempa a jejich výkon byl na dobré úrovni,“ shrnul utkání trenér Karel Maceček.

U13 – MFK Karviná 3:4 (0:2)

Branky: Tumlíř, Nguyen, Staszko.

„Tentokrát jsme v utkání po většinu času tahali za kratší konec. Malou útěchou bylo, že jsme se dokázali dostat i z nepříznivého stavu 0:3 a vyrovnali. Utkání směřovalo k remíze, ale krátce před koncem Karviná vstřelila vítěznou branku a po zásluze zvítězila,“ zhodnotil hru svých svěřenců trenér Petr Hrazdílek.

U12 – MFK Karviná 6:4

Branky: Hlawiczka (2), Sikora (2), Cymorek, Pyszko.

„Klukům se zápas vydařil, bylo vidět zlepšení oproti předešlým zápasům. Největší změnu jsem zaznamenal v osobních soubojích, což vedlo k výhře nad soupeřem,“ pochválil hochy trenér Jan Syrový.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál