Představení nových hráčů

Představení nových hráčů

(13.09.2018) V minulých dnech jste mohli zaznamenat tři nové posily našeho týmu. Do nejvýchodnějšího profesionálního klubu v České republice zavítali brankář Michal Bárta a záložníci Tomáš Weber s Michalem Klecem.

Michal Bárta

Odchovanec rožnovského fotbalu přišel do Třince z prvoligového Jablonce, kde s ním klub v létě odmítl prodloužit tříletou smlouvu. Majitel téměř čtyřiceti startů v nejvyšší soutěži se tak znovu stěhoval do východní části republiky.

Kromě Jablonce oblékal dres olomoucké Sigmy, ostravského Baníku nebo českobudějovického Dynama.

Datum narození: 23. prosince 1989.
Pozice: Brankář.
Výška/váha: 194 cm/90 kg.
Předchozí působiště: FC Rožnov pod Radhoštěm, SK Sigma Olomouc (hostování: SK Sulko Zábřeh, FC Zenit Čáslav, SK Sulko Zábřeh, FC Baník Ostrava, SK Dynamo České Budějovice), FK Baumit Jablonec.

Tomáš Weber

Syn trenéra Jozefa Webera, aktuálně lodivoda Mladé Boleslavi, začal s fotbalem v Jablonci. Jeho krůčky v dorosteneckém věku vedly na jih Moravy, konkrétně do brněnské Zbrojovky, kde zůstal až do loňské zimy.

V létě vstoupil do třetí sezóny v karvinském dresu, ale v A-mužstvu trenéra Nádvorníka místo v základní sestavě nenašel. Častěji nastupoval v dresu juniorského týmu. V minulých dnech přišel do Třince na hostování. V nejvyšší soutěži odehrál 24 utkání a vstřelil 1 gól.

Datum narození: 26. května 1996.
Pozice: Záložník.
Výška/váha: 178 cm/68 kg.
Předchozí působiště: FK Baumit Jablonec, FC Zbrojovka Brno (hostování: 1. SC Znojmo FK), MFK Karviná.

Michal Klec

Slovenský záložník strávil většinu kariéry v Žilině. Výjimkou je osmiměsíční hostování v Senici. V nejvyšší slovenské soutěži odehrál 41 utkání a vstřelil 3 góly. Před příchodem do Třince laboroval se zraněním, ale nyní je zdravotně v pořádku.

Datum narození: 5. prosince 1995.
Pozice: Záložník.
Výška/váha: 183 cm/75 kg.
Předchozí působiště: MŠK Žilina (FK Senica).

Více se o nových hráčích dočtete ve Zpravodaji, pokud navštívíte sobotní utkání FK Fotbal Třinec - FK Baník Sokolov.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Proběhl nábor nových talentů

Ve čtvrtek se na Základní škole D. a E. Zátopkových uskutečnil nábor dětí, mladých fotbalistů a fotbalistek. Všichni sportovci přišli s velkým natěšením a očekáváním, co se bude dít během jejich prvního ukázkového tréninku.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál