Trenér Neček: Bohužel i takový je někdy fotbal

Trenér Neček: Bohužel i takový je někdy fotbal

(29.10.2018) Sobotní výroční utkání gól nenabídlo. Bohužel nenabídlo ani žádnou stoprocentní šanci jednoho či druhého týmu a tak si oba celky rozdělili po bodu za remízu 0:0. Jak utkání viděli oba trenéři?

„Utkání skončilo spravedlivou remízou. V první půli jsme byli lepší my, ve druhé domácí. Nevybavuji si, že bychom měli nějaké gólové šance. My jsme sem jeli s cílem bodovat, což se nám povedlo, bohužel se nám nepodařilo navázat na první půli, kdy jsme byli aktivní. Ve druhé půli to byl z naší strany pouze boj,“ zhodnotil zápas trenér Vlašimi Erich Brabec.

Spokojen nebyl ani trenér Jiří Neček. „První poločas jsme prošvihli. Vlašim byla lepší na míči, rychlejší, přehrávala nás. Hrozilo to gólem, naštěstí jsme udrželi nulu. Druhý poločas jsme to změnili, zjednodušili hru, více doplnili ve středu pole a nenechávali soupeře rozehrávat. Tam už bylo cítit, že to mužstvo, i když je silné, má problémy. Hrozili jsme po standardních situacích z boku, ale žádnou jsme nedotáhli do gólového efektu, ani jsme si nic konkrétního nevytvořili. Pro diváky to bylo smutné a nezáživné utkání. Bohužel i takový je někdy fotbal,“ pověděl trenér domácího celku.

Erich Brabec na jedné straně, Ondřej Kušnír na druhé. Bývalí spoluhráči ze Sparty se znovu sešli. „Na Kušňu mám dobré vzpomínky. Říkal mi, že měl zdravotní problémy, ale je to výborný hráč. Minule hrál na pozici středního stopera. Chystali jsme se na to a trochu se nám to vyplatilo. Ve 34 letech ještě odvádí dobré výkony. Pokud na sobě bude dál pracovat, tak má předpoklady, aby byl týmu ještě dlouho prospěšný,“ pověděl na adresu třineckého obránce trenér Vlašimi.

Třinecké čeká další zápas až v neděli 4. listopadu, a to v hlavním městě, kde se střetnou s fotbalisty Žižkova. Utkání začíná v 10:15.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál