Z devatenáctky do první ligy

Z devatenáctky do první ligy

(07.01.2019) Vynikající slovenský trenér Vladimír Veselý svou prací zaujal slovenské prvoligové zástupce a od minulého týdne se stal hlavním trenérem 10. týmu slovenské nejvyšší soutěže FK Železiarne Podbrezová.

„Obdržel jsem zajímavou nabídku z Podbrezové. Někteří trenéři na ní čekají celý život. První liga je pro mě výzvou a proto jsem se rozhodl nabídku využít. Děkuji Třinci za to, že mi dal šanci k prezentaci. Poznal jsem tady vynikající lidi, se kterými jsem zažil spoustu zábavy. Třeba se jednou do Třince vrátím,“ poděkoval Vladimír Veselý.

„Jsme rádi, že jsme tu takového trenéra měli. Vladimír tady odvedl kus práce v naší devatenáctce. Kluci ho měli rádi, ale prvoligová nabídka se neodmítá. V novém působišti mu přejeme hodně úspěchů a spokojenosti,“ řekl na adresu odchozího trenéra Mgr. Vladislav Bury.

Novým trenérem devatenáctky se stane Radomír Korytář, který má dlouholeté zkušenosti v mládežnickém fotbalu. V minulosti trénoval také muže Baníku Ostrava nebo Hlučína. V Třinci působil jako hráč v letech 2001 a 2002, kdy se pod Javorovým hrála Moravskoslezská fotbalová liga.

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál