Zápasový rytmus odstartuje duel s prvoligovým celkem

Zápasový rytmus odstartuje duel s prvoligovým celkem

(16.01.2019) První přípravné utkání klepe na dveře. Třinečtí se dnes od 11 hodin změří na umělém trávníku sportovního areálu Kovona s domácí Karvinou.

Do slezského derby vstoupí náš tým s čtyřmi novými tvářemi. Ke třem již oznámeným příchodům přibyl Lukáš Hapal, který na podzim oblékal dres Prostějova. Syn trenéra slovenské fotbalové reprezentace fotbalově vyrostl v Olomouci a na podzim odehrál ve druhé nejvyšší soutěži 15 utkání, ve kterých vstřelil dva góly.

Do ocelářského města se vrátil po krátké přípravě v Karviné záložník Tomáš Weber. Mladý středopolař tak bude pokračovat v našem klubu minimálně do konce sezóny.

Pojďme pár slovy k soupeři. Karviná svůj zápasový režim odstartovala už o víkendu duelem v Považské Bystrici, kde zdolali Sereď 1:0. Trenér patnáctého celku Fortuna ligy Norbert Hrnčár může do utkání zapojit i mladého obránce Sparty Högera, který je součástí přestupu Filipa Panáka na Letnou.

Utkání na Kovoně startuje v 11 hodin a vstup na duel je zdarma. Pokud se nemůžete v Karviné zastavit, nabízíme vám možnost sledovat utkání formou textového online přenosu.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U13: Chuť vyhrát ji opravdu přinesla.

Úvod utkání nevypadal příliš dobře pro třinecký tým, když během dvaceti minut prohrávali 0:3. Následná porce motivace a pokynů od trenérského dua Syrový, Roček zapůsobila na hochy velice účelně a po půlhodině nepřesvědčivé hry, kdy domácí tahali za kratší konec, převzali otěže a utkání otočili ve svůj prospěch.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál