V úterý proti Banské Bystrici

V úterý proti Banské Bystrici

(04.02.2019) Únorová část zimní přípravy odstartují naši hráči v úterý v pravé poledne duelem proti bývalému slavnému slovenskému klubu Dukla Banská Bystrica. Zápas se uskuteční na hřišti s umělým povrchem na Lesní.

První měsíc přípravy zaměřený více na kondiční stránku mají hráči za sebou. Nyní čeká Nečkovu družinu druhá část, ve které budou trenéři dbát na herní stránku. Třinec tak čeká série utkání proti celkům z prvních dvou nejvyšších zahraničních soutěží. Po úterním duelu přijdou na řadu zápasy s Ružomberkem a béčkem Žiliny.

V úterý dopoledne zavítá do města oceli klub, jenž v tomto století slavil zisk jednoho druhého a dvou třetích míst ve slovenské nejvyšší soutěži. Banskobystričtí příznivci mohli na vlastní oči vidět souboje vlastního celku proti Benfice Lisabon. Bohužel po hodech přišla na fotbalový klub ve Slovenském Rudohoří finanční krize, která vyústila v roce 2015 sestupem a o dva roky později krachem.

Fotbal z Banské Bystrice nezmizel. Po krachu mužského týmu došlo ke sloučení banskobystrické mládeže s Kremničkou a od minulé sezóny nově vzniklý subjekt působí pod názvem MFK Dukla Banská Bystrica.

Tým pod vedením Stanislava Vargy, bývalého hráče anglického Sunderlandu, má již za sebou šest přátelských zápasů. Ve dvou zápasech zvítězil, jednou remizoval a třikrát (s prvoligovými celky) prohrál. Naposledy s Michalovcemi 0:1.

V sestavě Dukly nastupuje Patrik Prikryl, který se v létě u nás objevil na zkoušce, bohužel trenéry dostatečně nezaujal a po krátkých testech se vrátil zpět na Slovensko. Zítra se bude moci pod Javorovým znovu ukázat. Utkání začíná ve 12 hodin.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U13: Chuť vyhrát ji opravdu přinesla.

Úvod utkání nevypadal příliš dobře pro třinecký tým, když během dvaceti minut prohrávali 0:3. Následná porce motivace a pokynů od trenérského dua Syrový, Roček zapůsobila na hochy velice účelně a po půlhodině nepřesvědčivé hry, kdy domácí tahali za kratší konec, převzali otěže a utkání otočili ve svůj prospěch.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál