Třinec míří na východ

Třinec míří na východ

(08.02.2019) Slovenská Fortuna liga startuje příští týden a tak tento víkend patří generálkám. Jednu z nich obstará náš tým. Do středu Slovenska si je pozval MFK Ružomberok, čtvrtý tým slovenské ligy po podzimní části. Utkání začíná ve 14 hodin.

Pro družinu trenéra Jiřího Nečka je sobotní přípravné utkání proti Ružomberku jednou z největších prověrek v zimní přípravné části. Na Slovensko odcestuje i čtveřice Lukáš Hapal, Erik Šula, Luis Arroyo a Francisco Nazareno. O všechny je v klubu zájem, některé příchody jsou jen otázkou papírového potvrzení.

Třinečtí se s Ružomberkem střetnou potřetí během dvou let. Loni v létě se z vítězství 1:0 radoval slovenský celek, letos v létě skončilo utkání remízou 1:1. Jediným úspěšným střelcem Třince byl René Dedič.

Ružomberský tým po čtvrtém místě nedoznal v zimě žádných velkých změn. Prvoligový celek opustil pouze Erik Daniel, který se rozhodl neprodloužit v létě končící smlouvu a byl vyřazen z kádru.

Holoubkův tým sehrál v zimě osm přátelských utkání a pouze jednou odešel jako poražen, když nestačil na Pohronie. Ve zbylých sedmi duelech pětkrát zvítězil a dvakrát remizoval. Mezi poraženými týmy jsou Temešvár, Dinamo Minsk nebo Karpaty Lvov.

Jak utkání dopadne? To můžete sledovat přímo na Stadionu pod Čebraťom. Vstup na utkání je zdarma.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U13: Chuť vyhrát ji opravdu přinesla.

Úvod utkání nevypadal příliš dobře pro třinecký tým, když během dvaceti minut prohrávali 0:3. Následná porce motivace a pokynů od trenérského dua Syrový, Roček zapůsobila na hochy velice účelně a po půlhodině nepřesvědčivé hry, kdy domácí tahali za kratší konec, převzali otěže a utkání otočili ve svůj prospěch.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál