U13: Soustředění ve Smilovicích

U13: Soustředění ve Smilovicích

(13.02.2019) Čtyřdenní zápřah fázovaných tréninků ochutnali žáci na prvním soustředění letošního roku. Krom tvrdé dřiny si užili i spoustu zábavy při volnočasových aktivitách, které jim sportovní centrum ve Smilovicích hojně nabídlo.

V termínu od středy 30. ledna do soboty 2. února absolvovali hoši soustředění. Všech osmnáct hráčů trenérů Petra Hrazdílka a Miroslava Macury absolvovalo dvou až třífázové tréninkové jednotky velice poctivě. Tréninky byli cílené na eliminaci slabin mužstva jako celku, tak jednotlivců.

”Kluci přistoupili k tréninkům velice zodpovědně, za jejich přístup i celkové chování v areálu sport centra je musím pochválit,“ řekl trenér Petr Hrazdílek.

O zábavu ve volné chvíli měli chlapci postaráno. Zájemci o další aktivity mohli využít halu ke hře tenisu, hernu stolního tenisu, popřípadě bowlingové dráhy. Volný čas mladí fotbalisté trávili různě. Jedni aktivně, druzí zase preferovali relax a odpočinek.

Celé soustředění se líbilo nejen hochům, ale i trenérům, kteří jej vnímali velice kladně a přínosně.

”Soustředění hodnotím pozitivně, odtrénovali jsme vše co jsme si naplánovali, hráči byli zdraví a nikdo se nezranil,“ prozradil s nadšením trenér Petr Hrazdílek.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U13: Chuť vyhrát ji opravdu přinesla.

Úvod utkání nevypadal příliš dobře pro třinecký tým, když během dvaceti minut prohrávali 0:3. Následná porce motivace a pokynů od trenérského dua Syrový, Roček zapůsobila na hochy velice účelně a po půlhodině nepřesvědčivé hry, kdy domácí tahali za kratší konec, převzali otěže a utkání otočili ve svůj prospěch.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál