U13, U12: Považská Bystrica bez šance

U13, U12: Považská Bystrica bez šance

(11.02.2019) Oba týmy mladších žáků zavítali na Slovensko do Trenčínského kraje, kde odehráli první utkání v nové skladbě a rozložení na hřišti. Na tuto změnu byli kádry kvalitně připraveny, což se výsledkově promítlo do utkání. Ty třinečtí žáci se shodným výsledkem 0:2 vyhráli.

U13

Považská Bystrica - Fotbal Třinec U13 0 : 2
B: Folvarčný, Noga.

”Naše první utkání na velkém hřišti jsme výsledkově zvládli. S kvalitním soupeřem jsme byli po většinu utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Nicméně bylo zřetelné, že přechod na celé hřiště a klasická sestava s jedenácti hráči dělala chlapcům problémy. Orientace a držení si svých postů nám hlavně zpočátku dělalo potíže. Nicméně kluci si to v utkání osahali a další zápasy budou v tomto směru určitě zase o kousek lepší,“ zhodnotil slovenské klání trenér Petr Hrazdílek.

U12

Považská Bystrica - Fotbal Třinec U12 0:2
B: Gordan, Pilch.

”První zápas na velké hřiště jsme odehráli velmi dobře. Po celý průběh zápasu jsme dominovali. Kluky musím pochválit za výbornou hru jeden na jednoho,“ okomentoval zápas trenér Jan Syrový.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U13: Makali celý zápas

Radost z výkonu celého týmu neskrýval trenér Jan Syrový, když jeho svěřenci porazili soupeře vysoko 9:0. Celá sestava, která se utkala proti Hranicím, se zasloužila stejnou měrou na tomto vítězství. V celkové tabulce se momentálně ocitají na šestém místě.

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál